Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Eri

    Eri

    Σημερα εχω πολυ καλη διαθεση........
    Ελπιζω να παραμεινει ετσι για πολυ    
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μία βοήθεια για να παραμείνει καλή η διάθεση...

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    Talking cats and dogs
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Eri

    Eri

    Χαχαχαχαχαχα Ηλια.......τελεια ειναι τα ατιμα    
     
  4. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως δεν νυστάζω. Και όμως, πρέπει να κοιμηθώ καμιά φορά
     
  5. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Κυριακή.....σκέφτομαι πόσο όμορφη θα μπορούσε να ήταν αυτή η Κυριακή.....
    Κι όμως έχει μια δική της ομορφιά κάτω απο αυτές τις συνθήκες....Μια ακόμα «ιδιαίτερη μέρα»
    Είμαι βαθιά μέσα στο μονοπάτι.......ακολουθω τις εντολές Του ευλαβικά....αυτό μου δίνει δύναμη και κουράγιο
    Να μπορούσα να Tου το δείξω μόνο......
     
  6. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Στην ονειροχώρα, στο ίδιο πάντα παγκάκι ήμουν κι εχθές...Τον είδα απο μακρυά να με κοιτά....Τον ένοιωσα να με νοιάζεται...γιαυτό δεν ήρθε κοντά μου.... Του χαμογέλασα...Του μίλησα με το βλέμμα.... «μην στεναχωριέσαι Κύριε μου»
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Σκέφτομαι πως αν δεν φτιάξει γρήγορα η tv να δούμε F1 κάποιος από δω θα την πλερώσει τη νύφη.
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Σκέφτομαι πως ζεσταίνομαι, τα τσιγάρα μου τελείωσαν και δε φτάνουν αυτά, έχω κι ένα γείτονα που ακούει παραδοσιακά στη διαπασών    
     
  9. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Η χθεσινη νυχτα ηταν ενας ομορφος καθρεφτης..
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αν δε δω και σήμερα σημάδι από το μαγιό ,θα αλλάξω δείκτη προστασίας..
     
  11. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    σκέφτομαι ότι εδω μέσα θα ξεχάσουμε σε λίγο ποτε είναι μέρα και πότε νύχτα!!! 

    ααααχ....

    .... τα μαστίγια!!! τι να κάνουν τα τσίπουρα??!!
     
  12. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μου τελειωσαν τα zantac, ανακατευομαι και το primperan δεν εκανε και πολλα.. πρεπει να κοιμηθω, δε μπορω. οι βαλεριανες δεν κανουν τιποτα. θα σερνομαι αυριο. παρανοοω.. σκεφτομαι και μια βλακεια που εκανα.. ντρεπομαι.. θελω να κλαψω και δε μπορω . αυτο ειναι το χειροτερο. νιωθω ενα κενο. θελω μια γατα χοντρη και ησυχη να την παρω αγκαλια να κοιμηθω, η μεγκ δε γουργουριζει.. αλλα την αγαπω. πρεπει επιτελους να χασω κι εκεινα τα 2 κιλα, ασχετο..