Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Noμίζω οτι μόλις έσπασα το μικρό δάχτυλο του αριστερού ποδιού μου.
     
  2. wild_rose

    wild_rose New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χαιρεται..αυτο που σκεφτομαι και θελω να ζητησω τη βοηθεια σας ειναι τα 2 εξης πραγματα..:1.ενω στη ζωη μου ειμαι πολυ αυστηρη ως προς τους ανθρωπους που με περιβαλουν γιατι μου χει κατσει να προσπαθησω να γινω σκλαβα καποιου? και 2.μπορει σας παρακαλω καποιος να με βοηθησει να προσαρμοστω στο sait για να μπορω να το χρησιμοποιω πιο ανετα γιατι με δυσκολευει πολυ? ευχαριστω εκ των προτερων
     
  3. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλη τυχη ευχομαι και καλη διασκεδαση εδω μεσα. Υπομονη θελει για να μαθεις τα κατατοπια. Σου προτεινω να χρησιμοποιησεις εναν απο τους "Μαστεραδες" που θα σε προσεγγισουν για να σε κανουν σκλαβα για μια μερα, ωρα. Βαλτους πρωτα να σε βοηθησουν με το σαιτ και μετα να τους κατσεις. Αμα ειναι καλα παιδια. Η μη τους κατσεις καθολου. Θελει διαχειριση ο Μαστερ καλη μου.   Ηδη σε προσεγγισε ο ενας. Ειναι γρηγορος ο πουστης. Θα χυσεις 5-6 φορες, θα μας γραψεις και πως σε εκανε σκλαβα εξπρες αλλα ελπιζω τουλαχιστον να σε μαθει να δουλευεις το σαιτ.
     
  4. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μέχρι να συνηθίσεις είναι. 
     
  5. wild_rose

    wild_rose New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ειναι καλος θες να μου πεις?να ξερω να τον διαλεξω
     
  6. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ειχε δεν ειχε με τουμπαρε το διαβολακι αποψε να κοιμηθει στο κρεβατι. Με κοιταει με το βλεμμα "με παιρνει να κουλουριαστω εδω η θα με αρχισεις στο κηρυγμα;".
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    για να κανω μασαζ με τις ωρες , οχι κεφτεδακια με σπερμα πρεπει να φαει .. αλλα να μου κανει και 3 λεσβιακα σωου την εβδομαδα με την φιλη της

    λες να μην το ξερω τι ειναι οι Μυτιληνιες , καμια απολυτως σχεση με τις υπολοιπες Ελληνιδες , ισως για αυτο εχω καποιες ακραιες αποψεις μερικες φορες .. Η μυτιληνια αμα δεν ξεκαρει πρωτα Ε1 , Ε9 , τι αυτοκινητο εχεις , τι δουλεια κανεις ... δεν υπαρχει περιπτωση να ασχοληθει μαζι σου , εκτος και αν εισαι Ο γαμω τους γκομενους ή μπορεις να της δωσεις πρεζα ... δεν υπαρχει ωραια γκομενα στην Μυτιληνη που να μην πρεζονεται , εστω και με "τσιγαρο" .... οσο ειχα το φουσκωτο και το 4Χ4 , τα τηλεφωνα δεν σταματουσαν να χτυπανε ... τωρα απο περσυ τα Χριστουγεννα που επαθα το οικονομικο ντελαπαρισμα , ενας πουστης μια πουτανα δεν βρεθηκε να παρει τηλεφωνο , τους παιρνω και δεν απαντανε ....
    Μα τον θεο , εχω παρει ορκο , αν δεν βρεθει καποια να με αγαπησει τωρα που ειμαι κατω , οταν θα ξανασηκωθω (και σιγα σιγα το καταφερνω) και ειμαι ακομα μονος , θα αφιερωσω την ζωη μου να πληγωσω οσες Μυτιληνιες μπορω , εταξα στον θεο να με παρει γρηγορα αλλα πρωτα να μου δωσει την χαρα να εκδηκιθω την πικρα που εχω τωρα , να τις ξευτιλησω μεχρι εκει που θα σιχαινονται τον ιδιο τους τον εαυτο , να τις πονεσω τοσο που η ζωη να τους φαινεται τιμωρια ..
    τοσο πολυ μετραει το χρημα λοιπον ?????? χιλιες φορες να μεινω παμφτωχος και μοναχος , αν προκειται η οικονομικη ευημερια να μου φερει συντροφο ..
    αμ δεν ειναι ο ιπποτης με το ασπρο αλογο που ονειρευονται ... αλλα ο μαλακας με το χοντρο πορτοφολι ....
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2011
  8. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ως φουσκωτος και τετρακινητος,μαλλον κακες παρεες ειχες..κι αν αφιερωσεις τη ζωη σου σε οτι σκοπευεις,ισως σε περιμενουν εκπληξεις πισω απο τη γωνια..
     
  9. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κανε οτι θελεις. Ολοκληρη γυναικα εισαι. Μονο αν νιωσεις την αναγκη να μοιραστεις με το φορουμ την εμπειρια σου μαζι του, αντι αυτου φαε ενα κουραμπιε. Πιο πολυ θα γλυκαθεις.
     
  10. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το νημα "ενα ενδιαφερον απογευμα" το εφαγε η μαρμαγκα για καποιο λογο...ηταν οντως ενδιαφερον  
     
  11. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μακρα το καλυτερο ever στο personal !

    Κριμα ρε γαμωτο , πολυ κριμα !  

    ... αλλα ευτυχως καποιος το εχει διαβασα στον Αρτεμη,
    μαλλον προλαβε και το εκανε copy
    και εχει βαλει ενα μερος του , ελπιζω να βαλει
    και το υπολοιπο που εχει κ πιο
    ενδιαφερον ....

    ματς μουτς Nesaea γλυκεια μου
     
     
  12. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    :rollinglaugh:Αυτα ειναι. Θα το διαβαζω καθε που μου χαλαει η διαθεση.

    φιλακια!