Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    που να είναι ο ισνο τώρα .. μπορεί να βγήκε με καμία υποψήφια νύφη ..  
     
  2. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ναι σιγά μην άργησε. Έτοιμο το είχε, αλλά το πέρασε πολύ έξυπνα.  
     
  3. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το 'χεις! Το 'χουμε!
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    καλα μου πηγε το ρεπο .... το πρωτο κοπλιμεντο εδω και μηνες .. κουφο βεβαια διοτι πως μπορουν τα χερια να ειναι πολυ ωραια ...
    .... με πηρε το παραπονο ομως ... βγηκα μαζι με ενα φιλικο ζευγαρι και επαιζα συνεχεια με τον μικρο τους (1,5 χρονο) , τον μαθαινα πως να βαζει τις τηγανητες πατατες στην μυτη και πως να χουφτωνει το βυζι της σερβιτορας οταν τον επερνε αγκαλια ... μου επιανε το δαχτυλο του χεριου με ολοκληρη την χουφτιτσα του .. πολυ γελιο ... μονο απο το δαχτυλο μπορουσε να με κρατησει ...
    μετα βγκηκαμε για γκομενες στα αλλα τραπεζια , αλλα ηταν πολυ μεγαλες και για τους δυο μας ... φοιτητριες πανω απο 20 ετων ....
    μια φορουσε μινι φουστα και τον εβαλε αναμεσα στο ποδια της .. και ο μπομπιρας γυρισε με μια αγαλιαση στο προσωπο και με κοιταξε με καυχησιαρικο βλεμμα ... φυσικα του εβγαλα την γλωσσα και ζητησα απο την κοπελια να με παρει και εμενα αναμεσα στα γυαλιστερα σφιχτα λευκα μπουτακια της .... αλλα οι γνωστες ρατσιστικες ιδεες ..
    μετα ηρθε ενα κοριτσακι και τον πηρε να πανε βολτα .. ξερετε .. και τα δυο με τις πανες ... πηγαινε ο κωλος τους σαν τις παπιες .. πηγα και εγω στην φοιτητρια και της απαντησα οτι δεχομαι να με παει βολτα ..... θα ηταν υπεροχο αν και εκεινη με ειχε ρωτησει κατι τετοιο ....
    παω να κοιμηθω .... bye ...
     
  5. Kassandra

    Kassandra Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα ήθελα να ήμουν εκεί τώρα....
     
  6. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τι παραπονιάρικο που είσαι ....
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως είπατε? Κολλημένη? Τσιμπημένη? Ερωτευμένη? ΝΑΙ!!!!Θα ζήσω γιατρέ μου? Ή μήπως είναι κολλητική η ασθένεια?
     
  8. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το πρόσωπο κάποιας (swinger?) που κάρφωνε συνέχεια το συνοδό μου το Σάββατο, για όσο κάτσαμε.
    Ήταν πολύ όμορφη.
     
  9. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    "Πότε πήγε 8:30"...
     
  10. Storm

    Storm Regular Member

    Μερικές μέρες είναι τόσο απλές, αλλά τόσο, μα τόσο όμορφες!
     
  11. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    θελω να παω σπιτι μουουουουουουου:mad2:
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και γιατι δεν πας καλη μου?