Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    " isnogood ευτυχώς που είσαι πολύ μακριά και οι δρόμοι μας δεν πρόκειται να συναντηθούν ποτέ "
    μπαα..... μην το λες ... ποτε δεν ξερεις τι αμαρτιες εχει ο καθενας και τι χρωστουμενα εχει με τον Θεο ... Αγνωστος ο τροπος που θα επιλεξει να σε τιμωρησει ο Κυριος ... Ειμαστε ολοι σκλαβοι ενωπιον Του ...? ... (σκεψη..) ...... Τον απολυω , το προγραμμα Του μπαζει απο παντου ... ισως και ο κατακλυσμος να ηταν η βρυση του μπανιου Του που αφησε ανοικτη .... αντε τωρα να εξηγησεις στον Νωε ... ενας Αυτος και ενας ο Αισωπος ... κουτσα στραβα τα μπαλωσε με το παραμυθι περι ακολασιας ... με μονο οφελος απο ολη την ιστορια την ατακα της Σαπφως (Νοταρα) ... και το γνωστο ανεκδοτο με το βατραχακι ....
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Επιτελους κοιμηθηκα και η κολασμενη μου ψυχη ξεκουραστηκε!
    Ουτε ονειρα ειδα, ουτε και εφιαλτες.
     
     
  3. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

  4. female

    female Contributor

    ...ακούω μουσική και δεν "σκέφτομαι" - αφήνομαι να νιώσω ακολουθώντας το στίχο και το μουσικό δρόμο, που φιδογυρίζουν ανασκαλεύοντας συναισθήματα και αισθήσεις. Άλλοτε με κατεβάζουν, με τυραννάνε, με γυρίζουν ανάποδα, με αγγίζουν δυνατά, άλλοτε με ανεβάζουν, με τινάζουν ψηλά σε έκσταση... Τους ακούω, τους ΑΚΟΥΩ...​
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Πίνω καφεδάκι και αναπολώ τις όμορφες στιγμές που πέρασα.......ανάβω τσιγάρο και σκέφτομαι τις υποχρεώσεις μου που αρχίζουν την Δευτέρα.
    Καλοκαιράκι όμορφο με την ξενοιασιά σου............
    Υπομονή   έρχονται και Χριστούγεννα  
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Eγω κοιμήθηκα...εσύ ανακουφίστηκες Phoenixxx?
    Δεν τρωγόμουνα ε?
     
     
  7. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Όχι δα! Υπέροχη ήσασταν. Αυτό έλειπε να σχολίαζα κάτι τέτοιο, ειδικά με αυτό τον τρόπο!  
    Απλά ανησυχούσα για Εσάς, για το όλο σκηνικό και χάρηκα πολύ που το άκουσα. Ήταν πολύ θετικό αυτό, έπειτα από τόση ταλαιπωρία.  

    Ελπίζω μόνο να παραμείνει η δημιουργικότητα που ήταν αυξημένη με αυτά τα ξενύχτια. Ως συνήθως βρίσκω θετικά μέσα από τα αρνητικά.  
     
  8. illusion

    illusion Regular Member

    Ότι έχει πανσέληνο απόψε...

    Don't explain, Don't you know You're my joy and you're my pain? - Nina Simone


    illusion
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Και έχει πανσέληνο απόψε η καρδιά μου...........και εγώ χαμένη μες τα όνειρά μου....
    αλλά φοβάμαι μήπως ξυπνήσω και ο πρίγκηπας γίνει κακός δράκος    
    Ονειρευτείτε, ταξιδεύτε, κάνει καλό  
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    έχω ξεχάσει που άφησα τα μανιτάρια...
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    blindfold για να σε βοηθήσω   εάν ήταν με σοκολάτα θα τα έχεις στο ψυγείο  
     
  12. Astarty

    Astarty Contributor

    Σκέφτομαι να απέχω για λίγο καιρό.
    Σκέφτομαι πόσο έχει κατεβεί το επίπεδο συζήτησης.
    Σκέφτομαι ότι βαρέθηκα να γίνομαι θεατής σε reality show.
    Και από την άλλη... χαίρομαι να διαβάζω φίλους που έχουν κάτι διαφορετικό να καταθέσουν και γι' αυτούς μόνο είμαι ακόμα εδώ μέσα.

    Από μένα...καλή σας νύχτα όπου και αν βρίσκεστε.
    Αστάρτη