Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Eri

    Eri

    Χαχαχαχαχα....φιλεναδα σαν τη δικια μου βλακεια προχθες δε νομιζω να εκανες αλλα εγω δεν ντρεπομαι αν κ θα πρεπε.....οσο για το ανακατωμα.....ενταξει ειμαι καλυτερα τωρα επιτελους.....
    Να σαι καλα κ για την αφιερωση...χεχεχεχεχε
     
  2. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Πως ξεκινώ να πάω δεξιά και τελικά πάω αριστερά...σήμερα δεν είμαι καλά.....άλλα μου λένε άλλα καταλαβαίνω.....
     
  3. Kinky69

    Kinky69 New Member

    Μόλις διάβασα ‘Ο Μικρός Πρίγκιπας’ και βγήκα έξω να χαζέψω τα άστρα! Πολλή όμορφα ......

    Αγαπητή Λόλα ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα!
     
  4. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θελω κι αλλο τριημερο.
     
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    όταν πάμε για ύπνο κοιτάμε κάτω από το κρεβάτι για τον μπαμπούλα, και ο μπαμπούλας όταν πάει για ύπνο κοιτάει στη ντουλάπα για τον chuck norris ...
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    Ξέρει κάποιος από εσάς να μου πει αν πουλιέται βιβλίο/οδηγός στρατηγικής για το World of Warcraft;

    Ευχαριστώ.
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    απα πα πα τετοια παιχνιδια σε σενα ... τωρα σε φοβηθηκε το ματι μου ... δεν προτιμας τις οδηγιες απο ενα ομορφο miss packaman ή buble buble
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Ο θεός να σε φυλάει Ισνογκούντ. Οσο όμορφη και γλυκιά είναι, τόσο μπορεί να σου επιτεθεί με στρατιές από τα πιο φρικιαστικά τέρατα...που τα μαγεύει και τα κάνει σκλάβους της.
     
  10. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    LINEAGE 2 for ever!
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παλιόπαιδο άρχισες τα μπάνια;;;;;;;;;;   Εγώ φοβάμαι να μην κρυώσω και έτσι δεν έχει μπάνιο πριν τις 6/6 που θα τελειώσω τις εξετάσεις