Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σωστα. Η τύχη πολλες φορες μας χαμογελά με σαδιστικό τρόπο. Ειναι αυτο
    που λεμε "πρόσεχε τι ευχεσε". Γι' αυτο το νου σου ισνογκουντ!
     
  2. lizard

    lizard Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εγω θα ειχα παει στη θεση σου. δεν ειναι λογος αυτος για να ακυρωσεις το ταξιδι! δεν σκεφτηκες καθολου την πιθανοτητα πως μπορει να την γνωριζες εκει, στο Σαρμ Ελ Σειχ, την μια και μοναδικη??
     
  3. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?




    και κάτι για όσο πέρασα και περνάω απο το τροχαίο ....
    Εξόριστος στην όγδοη λεωφόρο
    πληρώνω της αλήθειας μου το φόρο
    και κάθε που η ανάγκη με προστάζει
    αυτή η λέξη πόσο με τρομάζει.

    Σώπασαν τα πουλιά του παραδείσου
    το ίδιο και μαζί σου και χωρίς σου
    τα φώτα αυτού του δρόμου μην ανάψεις
    να λες πως μ' αγαπάς μόνο μην πάψεις.

    Γιατί μόνο δάκρυα, μόνο δάκρυα
    και η ζωή μου αμέτρητα ναυάγια
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    η ιστορία επαναλαμβάνεται
    μιά απο τα ιδία
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    μπααα ... ειναι live on board και ολες στην παρεα τις ξερω ... η μεγαλυτερη ειναι 23 χρονων ...
    τελος ... οπου δωσαμε , δωσαμε .. διοτι αυτα με μαθηματικη ακριβεια θα οδηγησουν παλι μακρια απο τις προτεραιοτητες μου ..

    δυστυχως το κλικ που λεμε δεν εχει συμβει με καμια Μυτιληνια ... το γεγονος οτι υπηρξε το κλικ αλλου , σε αλλη πολη , καθιστα ακομη δυσκολοτερο να δεσει το γλυκο ... αλωστε το οτι κατι μου εκανε κλικ δεν σημαινει οτι ηταν αμοιβαιο ....
    συνεπως δεν θα ηταν λογικο να ελπιζω μονομερως σε κατι ... και διατηρω καθε δικαιωμα να προσπαθω μεχρι να βρεθει η αμοιβαιοτητα στο κλικ ...
    η λογικη ειναι απλη : ... αν δεν με θελεις εσυ , θα με θελει καποια αλλη ....
    εκτος αυτου ειμαι απιστευτα εγωιστης .... και θα σας πω ενα περιστατικο που η καλη πλεον φιλη θα το βλεπει και θα γελαει ...
    Το μεμπτο θα ηταν να ειχα κανει ταυτοχρονα προτασεις και να ηταν σε παραλληλη εξελιξη ...
    γιατι και να επιμενεις πανω απο 2 φορες γινεσαι μετα ενοχλητικος οταν ο αλλος στο εχει ξεκοψει .

    ωστοσο για την ωρα τρεχει καποια γνωριμια με κατι που δειχνει πολυ ενδιαφερον   ....

    καποτε πηγα θεσαλλονικη να συνατησω μια κοπελα ... οταν την πρωτοειδα , μου αρεσε πολυ και αυθορμητα μου βγηκε να της δωσω ενα φιλι , χωρις κατι πονηρο να εχω στο νου μου ... εκεινη εστριψε το μαγουλο ... απο τοτε εχουν περασει δυο χρονια και ειμαστε φιλοι , ομως αυτο της το κραταω μανιατικο ... εχουμε κοιμηθει μαζι πολλα βραδυα και ουτε δαχτυλακι δεν ακουμπησα πανω της ... κρατησα 20 εκατοστα αποσταση αναμεσα μας και κοιμηθηκα σαν πουλακι ...
    Εχεις ιδεα τι ειναι ο εγωισμος της Παρθενου ? ....   .... (αμ δεν εχω , πες...  )
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πως αυτό το φόρουμ θα μπορούσε να μετονομαστεί σε GreekKinkyCommunity γιατί bdsm έπαψε πια να μυρίζει....
     
  7. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     

    όλα αλλάζουν και όλα ίδια μένουν...

    δεν έχεις και άδικο πάντως σε ένα βαθμό...
     
  8. Πω πω!!! Είστε πάρα πολλοί οι χαροκαμένοι ανώνυμοι σχολιαστές του parody!!! Σκέφτομαι κι’ εγώ να κάτσω να ανεβάσω καμιά 50αριά σχόλια υπέρ μου ,ως ανώνυμος ,και να με δοξάσω αλλά βαριέμαι. Θα δοξαστώ άλλη φορά.
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Την κουβέντα που είχα με το Smaraki μου πριν καμμια ωρα.....
     
  10. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

       
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αργει να φτασει η πληροφορια απο το αυτι στον εγκεφαλο εεε ?? ..... χι χι χι    
     
  12. Αρτέμη δώσε βήμα στο "λαό"
    Μα πόσο φτυσμένοι είστε;