Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δηλώνω ευθαρσώς... εγώ! Διότι δεν έχει σημασία για που ξεκινάς και που φτάνεις, αρκεί να έχεις καλή παρέα. 
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αναμεσα στην ηθικη και στην καβλα .. αν και περβοσαυρος .. παντα εβαζα την ηθικη .. τουλαχιστον να την προδωσω για χαρην ενος ερωτα και οχι για οτιδηποτε ... ομως μερικες φορες η μοιρα αποφασιζει για σενα και μενεις απλα θεατης σε πραγματα που σε αφορουν ....
    ποιος ειναι ο θνητος που μπορει να ποθησει τον παραδεισο οταν εκεινος ανηκει αλλου με ευλογια θεου ?.....
    και ξαφνικα ολα εγιναν πολυπλοκα ....
    εμενα τελος παντων δεν θα με ρωτησει κανεις ? .... αλλα τι να με ρωτησει οταν δεν μου πεφτει λογος ? ... το τι θα κανει μια γυναικα με το σωμα της ειναι δικη της ευθυνη .... και ομως ... γιατι εμενα με κεντρωνει το ηθικο μου αγκαθι ? ....
     
  3. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ναι το σκεφτόμουν μαύρο αλλά μάλλον η τύχη μου άλλαξε και θα περάσω καλά τελικά!!!  
     
  4. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ενα ταξιδι τωρα ειναι οτι πρεπει. Σε μερη που δεν νιωθεις την ασφαλεια του γνωριμου. Η βολη δεν μου παει καθολου. Οχι για πολυ τουλαχιστον. Και ομως φοβαμαι λιγο.
    Η βολη ειναι γλυκος, ηρεμος θανατος. Κι εγω θελω να εγκληματισω. Να βρεθω σε αεροδρομια, να μιλησω με αγνωστους, να δοκιμασω καινουργιες απολαυσεις. Να συναντησω τον Mister Right Now που θα με κανει να τελειωσω μ'ενα εντελως αγνωστο μεχρι τωρα τροπο.

    Θελω την ελευθερια και την ανεξαρτησια μου. Θελω να μαθω και οδηγηση αλλα ειμαι λεει σε καποια λιστα, μαυρη λιστα, που απαγορευει στις σχολες να με δεχτουνε. Ουτε ποδηλατο.

    Fuck.
     
  5. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  6. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Ένα ενδιαφέρον απόγευμα Νο2

    νομίζω ότι ζηλεύεις γιατί είσαι λίγο ξυνή  .. και δεν έχεις φίλους ..   πρέπει να παραδεχτώ ότι έχεις το καλύτερο νήμα του φόρουμ   σε συμπαθώ όμως ..
     
  7. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Ένα ενδιαφέρον απόγευμα Νο2

    :rollinglaugh:καλα ρε, πας καλα; Ρητορικη ερωτηση...
     
  8. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Εσύ από πάνω: Τα κατάφερες, έφτασες σπίτι;  
     
  9. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αμεεεε! Να'ναι καλα η υπολοιπη παρεα. Αν το ειχανε αφησει σε μενα, δε θα εφευγα καν απο το σπιτι... 
     
  10. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Ένα ενδιαφέρον απόγευμα Νο2

    εσύ τώρα γιατί πετάγεσαι .. δεν μίλησα σε σένα .. όπως θέλω πάω  
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γιατρέεεεεεεεε.....αν έχεις βάλει μπριζόλα απόψε, να σου θυμίσω ότι γιά να φας, πρεπει να γυρίσεις τους αριστερούς διακόπτες.....λέω τώρα....   
     
  12. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Ένα ενδιαφέρον απόγευμα Νο2


    Ααα δε το ξερες; Οπου θελω πεταγομαι...