Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    οι μαλακίες πληρώνονται!
     
  2. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Νομίζω ότι παρακολουθώ μεσημεριανή εκπομπή της περασμένης δεκαετίας. Όπως και τότε, έτσι και τώρα αναρωτιέμαι για ποιο λόγο οι άνθρωποι μπαίνουν στη διαδικασία να ξεμπροστιάσουν ο ένας τον άλλο, να ξεκατινιαστούν, να ξεφτιλίσουν και να ξεφτιλιστούν δημόσια, λες και οι υπόλοιποι ενδιαφέρονται να μάθουν. Ψοφάμε για ίντριγκα και μαλλιοτράβηγμα μήπως;
    (ρητορική η ερώτηση).
     
  3. Μισιρλού

    Μισιρλού New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και μετά καθόμαστε και κράζουμε τα μεσημεριανάδικα...
    Όλα καθρέφτης της κοινωνίας μας είναι. Από τα πιο μικρά μέχρι τα πιο μεγάλα. Από τα πιο κρυφά μέχρι τα πιο φανερά. Από τα πιο αποδεκτά μέχρι τα πιο κατακριτέα.
     
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και η διαδικασία εκκαθάρισης(το έγραψα σωστά; ) συνεχίζεται(το έγραψα σωστά; ) Οι ''φίλοι'' και οι ''γνωστοί'' όλοι μακριά...
    Αι σιχτίρ...
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Στο αποψινό καρναβαλικό πάρτυ με θέμα ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ να ντυθώ σταχτομπούτα,κοκκινοσκουφίτσα ή χιονάτη?
    Γιά ρίξτε ιδέες....το καρναβαλικό βεστιάριό μου διαθέτει και τις τρεις στολές.


     

     

     
     
  6. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    κοκκινοσκουφίτσα!
    είναι πιο προκλητικό.... yoy know...
     
  7. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τελικά δεν είμαι η μόνη που κάνω χοντρό ξεκαθάρισμα στη ζωή μου....
    έχω παρέα!  
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Γιά την τάξη, και όχι γιά να αναιρεθεί ξανά η (κατ' εμέ σωστή) απόφαση του Κωνσταντίνου να κλειδωθεί το γνωστό νήμα (και πιστεύω πως αυτά που θα γράψω πιό κάτω δεν θα απαιτούν απάντηση, οπότε μπορεί να κλείσει αυτό το κεφάλαιο του θέματος εδώ):

    Δεν σου καταλόγισα το άστοχο της έκφρασης "τά 'πιαμε", Seduction. Εσύ, σωστά τα έγραψες. Συμπέσαμε στο Dasein, μοιραία -μιά και ο χώρος είναι μικρός- συναντηθήκαμε, και συζητήσαμε...

    Ούτε και στον MasterDO δεν προσάπτω κάποια κακή πρόθεση πάντως. Απλά εσφαλμένη επιλογή λέξεων υπήρξε (ή έτσι θέλω να πιστεύω)...

    Μιά διευκρίνιση ήταν πάντως πιστεύω αναγκαία, γιατί θα ήταν γελοίο να σχηματισθεί η εντύπωση στα μέλη του φόρουμ που παρακολούθησαν τις δριμείες αντεγκλήσεις των προηγούμενων ημερών, πως χθες βράδυ τα πίναμε παρέα, τσουγκρίζοντας ποτήρια και αναφωνώντας κάθε τόσο "γειά μας, αδερφέ!", "άσπρο πάτο!" και τα τοιαύτα...



     
  9. bebestgr

    bebestgr New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλημερα και απο μενα ,

    Κοκκινοσκουφιτσα ψηφιζω και εγω
    αραγε τι εχει το καλαθι μεσα ?????
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα απο το να πετάς και να είσαι άρρωστη. Απο την ώρα που πάτησα το πόδι μου Θεσσαλονίκη τα αφτάκια μου με έχουν πεθάνει.

     
     
  11. Puma

    Puma Regular Member

    Σκέφτομαι ότι είναι δύσκολο να δουλεύεις Κυριακάτικα...
     
  12. Olympos

    Olympos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πρωτα στον τορνο για το ξεχονδρισμα....
    Μετα σβουρακι για γυαλισμα και τελικο φινιρισμα...
    Κουκλα εγινες !