Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το σκεφτομαι συνεχεια και να δεις που θα γινει.......
    Εκει μεσα θα τους γα......!!!!
     
  2. labinnah

    labinnah Regular Member

    Οι φρόνιμοι πρεπει να αλλαζουν τελευταιοι αλλα να μην καθυστερουν

    ..Ετσι και εγω
    οσοι με ξερουν μονο για αυτο μιλουν ποσο φρονιμη ειμαι και ξερω πως θα χαρουν που προλαβα να αλλαξω.
    Τα παρακατω πηγαζουν απο την αναγκη μου να γραψω γιατι ενα εργο το αισθανομαστε επειδη ειναι εκει και οχι επειδη θελησαν να μας το δειξουν..Και εγω ειμαι εδω ,ειμαι εδω και οσοι με γνωρισαν το αισθανονται.
    Οποιοδηποτε σχολιο θα το δεχτω μονο στην παραπανω περιπτωση δηλαδη απο οσους με γνωριζουν και απο οσους γραφουν γιατι το αισθανοναι, γιατι αν καποιος απλα σχολιασει το μονο που θα μου προκαλεσει εκπληξη θα ειναι η ανοησια των λεξεων.

    H ανακουφιση απο την σεξουαλικη ενταση και η εκτονωση ηταν η καλυτερη ικανοποιηση αναλογη του κορεσμου της πεινας
    Δεν θελησα να οδηγηθω σε ανωμαλιες - διαστροφες παρα στο αγγιγμα στην οπτικη επαφη και σε οποιδηποτε προκαταρκατικο οπως το αγγιγμα της κλειτοριδας στα ποδια.
    Αυτη η δραστηριοτητα συνοδευτηκε απο αρκετη ευχαριστηση μετα απο μια ωρα σεξ με ενδιαμεσο το γεγονος οτι ειχα χυσει το τριψιμο εφερε τη διεγερση και καταλαβα πως εχω πεσει στα σωστα χερια και ποδια..
    Ξερεις πως τα μικρα κοριτσια δε κανει να πηγαινουν με μεγαλους;Εισαι τοσο σφιχτη που ειμαι τυχερος και εσυ εισαι τυχερη που θα σε ανοιξει ενας αντρας.
    Οι διαλογοι χαιρουν μεγαλης σεξουαλικης εκτιμησεως μεταξυ μας και εγω συνεχισα ...δε θα το ανοιξεις αυτο που εχεις δικο σου γιατι τωρα που ειναι μικρο μπορει και καθεται στα γονατα σου.
    Μεταξυ μας εχουμε μια ευπιστια στον ερωτα η οποια ειναι θεμελιωδης πηγη εξουσιας .
    Τα υγρα εκαναν τους κλασσικους ηχους τους ..Σταματα γιατι αλλιως θα μετραω τους ηχους ..1 ,2,3 μεχρι το 7 ...σταματα ξαναλεω με ησυχασε λεγοντας πώς του αρεσουν τα κενα και οι ηχοι και αν το κανει εντονα να σταματησει δε θελει να με πονεσει.
    Προσπαθω στη νεα αρχη να μην ειμαι ηθικη ανωμαλη ουτε στη κοινη ζωη που μοιραζομαστε μετα την αδεια του ουτε στη σεξουαλικη ζωη.Σε αυτη ειδικα δε το κρυβω πρεπει να ειμαι πολυ αθωα για να μου δικαιολογησει τα βρωμικα παιχνιδια .
    Αλλωστε τη ντροπη την κατεχω ασχετα αν τοσο καιρο ηταν το κριτηριιο που εκανα διαφορες διαστροφες οπως να παρακολουθω απεκκριτικες λειτουργιες περιορισμο στο να κοιταζω διαφορα γεννητικα οργανα χωρις να συμμετεχω λγιο ηδονοβλεψια λιγο επιδειξιομανια ...
    Ετσι τωρα πρεπει να δειχνω αθωα γιατι θελω να μου τα δικαιολογει ολα
    Δε ξερω αν ειναι υπερεκτιμηση σεξουαλικου συντροφου αλλα πρωτη φορα θελω τα χερια του να ειναι στα οπισθια μου και να με ρωταει τι κανει η μικρη μου χορευει;;;
     
  3. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γενεθλια στη Γαλλια τον Απριλη... Βολτες στην Aix en Provence, στη αγορα με τα παλια βιβλια, τις αντικες και τα φρεσκα σπαραγγια.
    Δειπνο στο Les Clos de la Violette και μετα για καφε σ'ενα απο τα μαγαζια της πλατειας.

    Παρεα κανεις; Η θα ειμαι εγω και η φωτογραφικη μηχανη;
    Γκομενο δεν παιρνω, προτιμω να ειμαι ο εαυτος μου.
     
    Last edited by a moderator: 6 Μαρτίου 2011
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτοί που παρουσιάζουν συνληθως όχι, είναι απλά ηλίθιοι φαντασμένοι...
    Οι ...από πίσω που δεν τους ξέρει και ο πολύς ο κόσμος...
     
  5. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι πας να κανεις στον Γαλλικο Νοτο?εσυ, μικρο κοριτσι, μοναχουλι κι μαλιστα ΧΩΡΙΣ γκομενο?Εεεε?

    Πανεμορφο το Aix.Και τι πλατεια!!!Δε φερνεις κανα βαζακι γλυκα?Απο αυτα τα διαιτητικα που εχουν τα γαλλοπουλα και οι γαλλοπουλες τους?

    Τωρα παλι αν ειναι να συνδιασεις και την παλια αγορα στη Νικαια....θα με κολασεις παναθεμα σε .ΠΑΝΑαααΘεμαα σεε!!!
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλές Απόκριες...Ευχαριστώ για την συμμόρφωση...
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    α πα πα πα πα τι διαβαζει κανεις στο διαδυκτιο .....
    Προ Ντομ ... πως λεμε Προδρομος ενα πραγμα ? .. εε .. κατι τετοιο ...
    βρε κοπελια .. μια δισκετα γεματη βιντεο και φωτο που ησουν σκλαβα ... ποτε βρε πουλακι μου εγινες Προδρομισα ? ....
    μονο ενα μπορω να σκεφτω :

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    1. Οι άντρες ξυπνάνε με διέγερση το πρωί. Ξυπνάμε και σας θέλουμε. Οι γυναίκες σκέφτονται, "πώς μπορεί να με θέλει έτσι που είμαι πρωί-πρωί;" Αλλά είναι επειδή δεν σας βλέπουμε. Το αίμα δεν φτάνει μέχρι το οπτικό νεύρο μας, έχει πάει αλλού.
    Andy Rooney...

    2. Το καλό με τον αυνανισμό είναι ότι δεν είσαι υποχρεωμένος να ντυθείς κατάλληλα.
    Truman Capote

    3. Γιατί να ακούω συμβουλές ως προς το σεξ από τον πάπα; Αν ξέρει για τι πράγμα μιλάει, κακώς ξέρει!
    George Bernard Shaw

    4. Το σεξ χωρίς αγάπη είναι μια κενή εμπειρία, αλλά σε σχέση με άλλες κενές εμπειρίες, δεν είναι κι άσχημη.
    Woody Allen

    5. Το σεξ ανάμεσα σ'έναν άντρα και μία γυναίκα μπορεί να είναι υπέροχο, αρκεί να μπείς ανάμεσα στον σωστό άντρα και στη σωστή γυναίκα.
    Woody Allen

    6. Η αγάπη είναι η απάντηση, αλλά όσο περιμένουμε την απάντηση, το σεξ εγείρει ορισμένες πολύ καλές ερωτήσεις.
    Woody Allen

    7. Η λογοτεχνία ασχολείται κυρίως με ανθρώπους που κάνουν σεξ και όχι με ανθρώπους που μεγαλώνουν παιδιά.. Η ζωή είναι το ακριβώς ανάποδο.
    David Lodge

    8. Οι καπότες δεν σου σώζουν πάντα τη ζωή. Ένας φίλος μου φορούσε καπότα και τον χτύπησε λεωφορείο.
    Rob Rubin

    9. Οποιος πιστεύει ότι ο δρόμος για την καρδιά ενός άντρα περνάει από το στομάχι του, έμεινε στάσιμος στη Γεωγραφία.
    Robert Byrne

    10. Όταν ένας άντρας πάει σε μια πουτάνα, δεν την πληρώνει για το σεξ, την πληρώνει για να φύγει.
    Ανώνυμος

    11. Όταν ένας άντρας λέει βρωμόλογα σε μια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν μια γυναίκα λέει βρωμόλογα σ'έναν άντρα, είναι 6 ευρώ το λεπτό περίπου.
    Ανώνυμος

    12. Η αντίδρασή μου στις τσόντες είναι η εξής: μετά τα πρώτα δέκα λεπτά, θέλω να πάω σπίτι μου να πηδηχτώ. Μετά τα πρώτα 20 λεπτά, δεν θέλω να ξαναπηδηχτώ ποτέ στη ζωή μου.
    Erica Jong

    13. Αυνανισμός: η κυριότερη σεξουαλική δραστηριότητα της ανθρωπότητας. Στον19ο αιώνα, ήταν ασθένεια. Στον 20ο, είναι θεραπεία.
    Thomas Szasz

    14. Η μεγάλη διαφορά ανάμεσα στο σεξ επι χρήμασι και στο τζάμπα σεξ είναι ότι συνήθως το τζάμπα σεξ κοστίζει πολύ ακριβότερα.
    Brendan Francis

    15. Το σεξ μετά τα 80 είναι σαν να παίζεις μπιλιάρδο με σπάγγο αντί για στέκα.
    Camille Paglia

    16. Νυμφομανής: μια γυναίκα που έχει μανία με το σεξ όσο και ο μέσος άντρας.
    Mignon McLaughlin
     
  9. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Mε αφορμή αυτό ξύπνησαν οι σκέψεις:

    Πάντα από μικρός ονειρευόμουνα τα μοναχικά ταξίδια: ΔΕΝ έχω κάνει ούτε ένα τέτοιο....

    Πάντα από μικρός ονειρευόμουνα ένα μοναχικό ταξίδι που θα γνώριζα έναν τρελό εφήμερο έρωτα που θα τον θυμόμουν για πάντα: ΔΕΝ το έχω κάνει ποτέ

    Πάντα από μικρός ονειρευόμουνα ένα ταξίδι χωρίς χρονικούς περιορισμούς: Το μεγαλύτερο ταξίδι που έχω κάνει ήταν 11 μέρες.

    Πάντα από μικρός ονειρευόμουν να ανακαλύψω μέρη αμόλυντα: Όλο στα ίδια και στα ίδια πηγαίνω.

    Πάντα από μικρός ονειρευόμουν να δω μέρη τουριστικά σε εποχές χωρίς κόσμο: Πάντα έχω κανά εκατομμύριο απρόσωπους ανθρώπους γύρω μου να με σπρώχνουν.

    Πάντα από μικρός ήθελα να μάθω μυστικά για το πως φτιάχνουν οι άνθρωποι πως δημιουργούν γεύση, προϊόν, χαρά, πολιτισμό, ζωή στους τόπους τους: Έχω ξεμείνει σε μία πόλη που όλοι παρέχουμε ανούσιες και ανόητες υπηρεσίες ο ένας στον άλλο χωρίς κανείς να δημιουργεί. Από τον ταπεινό ξυλουργό μέχρι το μεγάλο βιομήχανο και τον μεγάλο μουσουργό όλοι απλά ανταλλάσσουν και δε δημιουργούν.

    Πάντα από μικρός ήθελα να μείνω για ένα διάστημα σε ένα μέρος ως εντελώς άγνωστος να έχω την αίσθηση της αρχής εκ του μηδενός (Σαν τον αμερικάνο σε εκείνη την υπέροχη κωμόπολη στο Αμπρούτζο….) : Συμβιβασμός με κάποιες εξάρσεις σε μία καθημερινότητα που λίγο μπορώ και διαμορφώνω.

    Πάντα από μικρός ονειρευόμουν να αγγίξω το δέρμα διαφορετικών γυναικών του κόσμου…..: Μία φορά μία μεθυσμένη τουρίστρια (μπλιαχ……)

    Πάντα από μικρός ονειρευόμουν να ταξιδέψω με μία άγνωστη που θα συναντούσα σε κάποιο τρένο....: Φοβάμαι να το κάνω,,,, ποιος ξέρει τι άνθρωπος είναι?

    Και η ζωή δυστυχώς περνάει.....
     
  11. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    για να μην σας φάει η αγωνία   :lol2
    και πέταξε το αστέρι μου και πολύ ψιλά πήγε
    αρα 'οτι μάθεις απο μικρός μεταξύ άλλων
    ποδήλατο sex και να φτιάχνεις αστέρια ( χαρταετούς ) δεν τα
    ξεχνάς ποτέ
    καλή Σαρακοστή σε όλους και όλες
     
  12. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο μου θύμισες τον εαυτό μου, να'ξερες...!