Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χαμηλά το κεφάλι....
    εννίοτε και στα 4....
     
  2. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ λέω να έχω χαμηλωμένο το βλέμμα για να παρακολουθώ από ψηλά αυτόν που έχω στα 4   Αν δε μιλάμε για την περίπτωση ποπ-κορν και τους παρακολουθώ απο ψηλά ακόμα καλύτερα.  
     
  3. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σα δε ντρέπεστε να κολάζετε τον μικρό Ανακρέοντα την ώρα που ετοιμάζεται να αφοσιωθεί στην επιστήμη.
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αφοσιώσου εσύ μανάρι μου στην επιστήμη....
    κι εμείς από πίσω θα σου κάνουμε διάφορα  
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    προφανως το pansexual οπως το αντιλαμβανομαι εγω , περιλαμβανει ενα ή και περισσοτερα απο νεκροφιλια , ζωοφιλια , deathgasm και incest ... αλλα πολυ φοβαμαι πως κανεις δεν θα συζητησει σχετικα και θα το κρυβει καλα στο πιο σκοτεινο ντουλαπι των φαντασειωσεων του ...
    πολλοι τυχεροι οσοι ειστε απλα bi .... 
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

       

    Φτου, γαμώτο! Το κατάλαβε... Δε μπορούμε πια να κρυφτούμε. Πάω να βγάλω το πτώμα από το ψυγείο, θα βρω και κανένα αδέσποτο σκυλάκι εδώ τριγύρω. Παρακαλώ να μη μ' ενοχλήσει κανείς, θα επιδίδομαι σε όργια  
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μοναχοφαγά.   
     
  8. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    To squishing ξέχασες.  

    Αναφορικά, πάντως, φρονώ ότι είναι κάπως show off αυτά, εν τέλει - με την έννοια ότι τέτοιες φαντασιώσεις (ας μου επιτραπεί να μην αναφερθώ καν στο "πράττειν") επιθυμούν να προβάλλουν ένα δήθεν βαθύτερο επίπεδο σεξουαλικής αντίληψης, προκειμένου, τεχνηέντως, να ενταχθούν στη σφαίρα του ψευτοπροοδευτικού ανώμαλου...ενώ, μάλλον πρόκειται απλά για αρρωστημένες καταστάσεις. (Δεν παύει να είναι υποκειμενικό ζήτημα το τι θεωρεί extreme και ανώμαλο ο καθένας, αλλά...)

    ---------- Post added at 15:48 ---------- Previous post was at 15:45 ----------

    "Ο τρελός που παραδέχεται την τρέλα του, θεωρείται σοφός" ;
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ]

    Α οχι αγαπητε μοναχοφαγα (θα συμφωνησω με τον Thanasι) ... συ ειπας ..... ή μαλλον ταμπελοπροσδιορισησθας ... το παν σεξουαλιστης αυτο σημαινει , οτι σεξουλιαζεσαι με τα παντα .. αν και να σου πω .. , αν ηταν ναρκωμενο και μεσα στο κλουβι του , ισως του εριχνα και εγω ενα του παντα .. παρεπειπτωντος .... εσας τους πανσεξουαλιστες , τα παντα , εχουν κανει μαυρα ματια να σας δουνε ... σας πεθυμησαν παλιοπαιδα ...       
     
  10. Μου είπαν να αποκτήσω χόμπι τα οποία να ανεβάζουν την αδρεναλίνη και σκέφτηκα να ασχοληθώ με την άσκοπη νυχτερινή εκταφή νεκρών.
     
  11. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

       
     
  12. Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Uther μου , θα χρειαστώ μερικά πράγματα και θέλω να σε ρωτήσω μήπως τα έχεις πρόχειρα να μου τα δανείσεις. Η λίστα είναι η εξής:

    -Ηλεκτρικό τροχό κοπής μαρμάρων
    -300 μέτρα μπαλαντέζα για να συνδέω τον τροχό στην μπαταρία του αυτοκινήτου.
    -Ματσακόνι, σφυρί και σκαλιστήρι.
    -Ανθεκτικό σάκο μεταφοράς πτωμάτων.
    -Τον Thanasis φορώντας την δερμάτινη καμπαρντίνα του που τον κάνει να μοιάζει με νεκροθάφτη. (τον θέλω για βοηθό αλλά και για ντεκορ)
    Βασικά….αυτά.