Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. sexy_goiteytikos

    sexy_goiteytikos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

        
     
  2. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είμαι μια αθλία μπουρδουμπλουμπου!!!
     
  3. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τα Ιμαλαια για οσους δεν ξερουν, εχουν "εισοδο". Για να πλησιασεις το Εβερεστ πληρωνεις ειδικη αδεια που κοστιζει πολλες χιλιαδες ευρω! Εγω θα προτεινα Ανδεις καλυτερα.... Βγαινουν πιο οικονομικα.
     
  4. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μια βραδυα λιγο καιρο πριν ..5 τα ξημερωματα εξω απο ''Μo Βetter'',ντιρλα ολη η παρεα.
    H τσαπερδονα κοινη φιλη ολων μας,πεταει την ατακα με ναζιαρικη φωνη, κοιτωντας και τα 4 αρσενικα.
    ''Γουσταρω τωρα βρωμικο να νοιωσω λιγο γυναικα η πουτανα''
    Μετα απο λιγο, ξαπλα και οι 2 με το μωρο στη μεση,σκαει στο κινητο μνμ επικο.
    ''Ρε που ειστε? Μηπως πηγατε αλλου? Πλατεια Μαβιλη ειμαστε!
     
  5. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Στην αρχη αναφερεις 4 αρσενικα... Μετα το μωρο ειναι αναμεσα σε 2 αρσενικα. Τα αλλα δυο που πηγαν?  
     
  6. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Στη Μαβιλη για σαντουιτς:icon16: .Το ''βρωμικο'', ηταν αλλου ειδους σαντουιτς 
     
  7. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τουλαχιστον το σαντουιτς εγινε!   Σωστος ο παιχτης!
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είσαι είσαι!      
     
  9. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όλο αργώ γμτ.
     
  10. Mistress_Bipolar

    Mistress_Bipolar Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    «Πρωτού κοιμηθείς, θέλω να ξέρεις κάτι», της είπε.

    «Αν προχωρήσεις περισσότερο, το σεξ θα σου δώσει τη δυνατότητα
    να κάνεις έρωτα με τους θεούς και τις θεές.

    Αυτό ένιωσες σήμερα. Θέλω να πέσεις για ύπνο γνωρίζοντας ότι ξύπνησα τη Μητέρα μέσα σου».
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2011
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ποσο δικιο εχω που παντα ελεγα πως δεν υπαρχουν Μαστερ και Κυριαρχικοι , παρα μονο θυματα που θελουν βουρδουλα ...
    εεε .. αμα το ζηταει ο κωλος σου ....
    ωστοσο ομως υπαρχει ο σαδισμος και ο μαζοχισμος , αλλα κατα μια εννοια οπως το φως και το σκοταδι ....
    δεν υπαρχει σκοταδι αλλα μονο φως .. η λεξη σκοταδι περιγραφει την απουσια του φωτος ..
    το ιδιο και ο σαδισμος ... σε ενα καθαρα μοζοχιστικο συστημα (γεννιεσαι για να πεθανεις αφου πρωτα ταλαιπωρηθεις πολυ και απολαυσεις λιγο) , σαδιστες γινονται οσοι ξεφευγουν λιγο απο τον μαζοχισμο των υπολοιπων ...
    οταν ο αλλος σου ερχεται και σου λεει "σφαξε με πασα μου να αγιασω" , ακομη και να μην εχεις σκεφτει ποτε τον σαδισμο .. τον μαθαινεις μια χαρα ...
    αμα σκεφτω κατι νεο θα σας ενημερωσω ....
     
  12. shamanka

    shamanka Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τυχαίο? Δεν νομίζω!
    Όταν συνειδητοποίησα ότι ο υποτακτικός στην πραγματικότητα από ευγενική κυρίαρχη με κάνει αδίστακτη σαδίστρια, νόμιζα ότι μου χτυπά τη πόρτα ι σχιζοφρένια ….
    ….. και σαν βροντή στο μυαλό μου – ας με δέσει κάποιος!!!! Θέλω να συνέρθω στην εντατική!!