Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είναι ψυχαναγκαστικό.
    Εγώ όταν με πιάνει, παίρνω και τρώω κατά σειρά: ένα σακουλάκι τσιπς για αρχή, ένα σακουλάκι τυρογαριδάκια για το mainstream της βραδιάς, ένα σακουλάκι δρακουλίνια για το πικάντικο, ένα σακουλάκι πακοτίνια που είναι τα αγαπημένα μου κι ένα σακουλάκι φουντούνια που γλυκίζουν για επιδόρπιο. Έως και τα πακοτίνια τα συνδυάζω με πορτοκαλάδα με ανθρακικό. Από τα φουντούνια και μετά πίνεται η πρώτη κούπα καφέ φίλτρου με τεχνητό άρωμα καραμέλα και τσιγάρα. Στη συνέχεια σοκοφρέτα και σοκολάτα με τσιγάρο. Το μενού κλείνει με κρουασάν γεμιστό με πραλίνα σοκολάτα σε συνδυασμό με καφέ και τσιγάρα. Εννοείται πως όλα τα παραπάνω -πλην του καφέ- πρέπει υποχρεωτικά να είναι από περίπτερο που ξενυχτάει και να συνδυάζονται με ντοκυμαντέρ εκλαϊκευμένης κοσμολογίας στο YouTube απαραιτήτως μεγάλης διάρκειας, για να μη χρειάζεται να πιάνω το ποντίκι με αλατισμένα δάχτυλα (μπλιαξ). Στη συνέχεια αποκλειστικά κίνκυ τσόντες στο διαδίκτυο (τρανς ή στραπόν ή χρυσή βροχή ή μπάι όργια ή τελοσπάντων τέτοια κεχαριτωμένα - α, μόνη εξαίρεση αποδεκτής βανίλλα τσόντας τα retro λεσβιακά της δεκαετίας του 70).
    Τις βραδιές αυτές δεν θέλω να βλέπω άνθρωπο.

    Εναλλακτική εκδοχή: στο παραπάνω γκουρμέ μενού προστίθενται και δύο σακουλάκια ποπκόρν περιπτέρου, αλλά μόνο αν αντί για YouTube ή τσόντα, βλέπω DVD με θεαματικές κενές ταινίες τύπου Bourne ή τις ταινίες με υπερήρωες της Marvel.
    Και αυτές τις βραδιές δεν θέλω να βλέπω άνθρωπο.

    Περνάμε στο επόμενο θέμα μας:
    Πολύ μπαρούτι μυρίζει αυτές τις μέρες. Δεν θα έβλαπτε ένα κατάβρεγμα, γιατί πληθαίνουν οι σπινθήρες.



    ....
     
  2. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    κι έχεις τετοιο κορμί ?  
    εγω ρε πούστη, άμα φάω όλα αυτά, θα γίνω αμέσως η ορκα η φάλαινα!  
     
  3. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    α) Αυτά τα κάνω μια φορά στο τρίμηνο, όταν με πιάνει η μανία της παρακμής. Η συνήθης διατροφή είναι φρούτα, σαλάτες, γιαούρτι και τέτοια υγιεινά.
    β) Δεν έχω αυτό το κορμί εδώ και 2-3 μήνες, γιατί δεν προλάβαινα να γυμναστώ το τελευταίο εξάμηνο και πλέον η παρακμή άρχισε να φαίνεται πάνω μου. Χρειάζομαι 1-2 μήνες εντατικής γυμναστικής για να επανέλθω, οπότε θα είμαι στοιχειωδώς αποδεκτός γύρω στα τέλη Μαίου. Οι φωτογραφίες τραβήχτηκαν κάπου στα τέλη καλοκαιριού ή αρχές φθινοπώρου, όταν έκανα προπονήσεις συστηματικά.
    γ) Μα καμία δεν με θέλει μόνο για το διεστραμμένο μυαλό μου και τα ανώμαλα γούστα μου;  
     
  4. shamanka

    shamanka Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Έτσι είναι …
    Άλλωστε δεν προσπαθώ να δικαιολογηθώ … να μάθω να το χειρίζομαι θέλω
    Εδώ μπαίνω για λίγη ώρα
    Δεν κατάφερα να κάνω επαφές με τους Θεσσαλονικείς
    Και μένω στο σκοτάδι
     
  5. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εμ...

    ας ερχοσουν στην συναντηση ...

    εσυ θελεις και μενεις στο σκοταδι ,
    εμεις μερα ηταν που συναντηθηκαμε
    ο ηλιος ηταν πανω και εκαιγε .

    Δεν ειμαστε σε τιποτα υπογεια μπουντρουμια ….

     

    οποτε μαλλον δεν θελεις να εχεις επαφη ....  
     
  6. Eri

    Eri

    Οι περισσοτεροι θελουν να πανε διακοπες και δεν μπορουν λογω οικονομικων η δουλειας......Ποσοι ειναι αυτοι που δεν πανε λογω φυτων??????

    Και οκ αντε να παρω αυτοματο ποτισμα......Με σχεδον σαραντα γλαστρες και φυτα που το καθενα εχει διαφορετικες αναγκες, τα αφηνεις μονα τους??????

    Οσο για γνωστους αστα να πανε....Εθελοντες για να ταϊζουν και να κανουν λιγη παρεα στο γατο μου βρισκω ευκολα.....Εθελοντες για ποτισμα που θα βρω??????

    Και λεω στη μανα μου να παρει μερικα στο χωριο οπου θα ειναι ολο το καλοκαιρι και μου απανταει οτι σιγα μην μετακινει περα δωθε τα φυτα, εντωμεταξυ μια που θα φυγει το Μαη και μι απου θα ερθει τον Οκτωβρη-Νοεμβρη, το συνολο δυο μετακινησεις........Μονο τη γαρδενια θα παρει......

    Ουφφφφφ.....Ευτυχως οι περισσοτεροι θα ειναι εδω το καλοκαιρι κ το μπαλκονι θα εχει κινηση και πολλες μπυρες (πατατακια κ λοιπα σνακ οποιος θελει ας φερνει, στο σπιτι αποφευγω να εχω γιατι ειμαι επιρρεπης).....

    Αιντε καλη ανοιξη κ καλο καλοκαιρι να εχουμε......
     
  7. Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αχ, τα βάσανα κι οι ευθύνες της μάνας. Αυτά βλέπω και δεν παίρνω σκύλο κι έχω μόνο 5 γλάστρες στο μπαλκόνι.
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Υποστηρίζω την πρόταση Anacreon.
     
  9. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είθισται, το "κατάβρεγμα" να έρχεται, αφού ολοκληρωθεί η μαλακία ή έστω η συνουσία.
     
  10. shamanka

    shamanka Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σίγουρα μπορεί να ερμηνευτεί κι έτσι . αλλά να πάω σε συνάντηση μη ξέροντας κανέναν πριν από αυτήν, μου φαίνεται κάπως ....
    εκτός αυτού δεν το διάβασα, είχα καιρό να μπω εδώ.
    θέλω ν το διορθώσω όμως
    και να αρχίσω να βλέπω κόσμο από την κοινότητα))
    βρίσκομαι στο κέντρο στην Θεσσαλονίκη
     
     
  11. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Ε,δεν μας χαλαει κι'ολας 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014