Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αγαπητή Astarty
    εάν δεν έχεις sence of humor......... καλό βράδυ
     
  2. Kinky69

    Kinky69 New Member

    every time i get into this forum, I feel sexual desire from all profiles and pictures of users .....
     
  3. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Επιτέλους πέρασα τα 100 post  
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Ευχαριστώ   θα μου χρειαστεί η ευχή τώρα που είμαι στο τελικό στάδιο συγγραφής της διατριβής μου.

    Αυτό σκέπτομαι τώρα, την διατριβή και τα φινιρίσματα που θέλει για να τελειώσει, έχω μερικές τελείες στο χέρι και πρέπει να τις απλώσω να φτάσουν το μέγεθος της Πλατείας Συντάγματος !
     
  5. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πόσο αυτοκαταστροφική γίνομαι και πόσο εθίζομαι σε αυτό.
    Φτάνοντας πάτο ίσως είναι ο μόνος δρόμος για να ανέβω πάλι.
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Η SM_Art_Lady σε προηγούμενο post μου στο ίδιο thread, μου έδωσε μια πολύ καλή συμβουλή   όσο και αν εγώ είμαι ξεροκέφαλος κι επιμένω στις βλακείες μου.
    Δεν υπάρχει πάτος. Κι αν τολμήσεις να τον πλησιάσεις να είσαι σίγουρη πως δε θα μπορέσεις να πας πουθενά μετά, παρα να μείνεις εκεί.
    Ξέρω πως δε θα το κάνεις γιατί έχεις και άλλους ανθρώπους γύρω σου που σε νοιάζονται και σε χρειάζονται. Δεν έχεις ανάγκη κανένα πάτο για να προχωρήσεις μπροστά....

    ...and for or any day that stings two better days it brings, nothing is as bad as it seems....
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτοκαταστροφικα ατομα υπαρχουν πολλα γυρω μας.
    Δεν ειναι μονο υποτακτικα αλλα και Κυριαρχικα.
    Το θεμα soft_crystal δεν ειναι να μην πιανεις πατο αλλα το θεμα ειναι να μην πιανεις αποπατο και να μη στεκεσαι εκει παρα μονο για λιγο.
    Να μη λιμναζεις γιατι τα λιμναζοντα νερα γινοντε βουρκος και ο βουρκος σε καταπινει.
    Ο πατος καμια φορα βοηθα στο να γεμιζεις τις μπαταριες σου, να ξαποσταινεις και να τραβας και παλι την ανηφορα για να φτασεις στην κορυφη.
    Ετσι εκτιμας καλυτερα το ταξιδι και τον καπετανιο του  
     
  8. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Έτσι είναι…..SM_Art_Lady!
    Μόνο για μια στιγμή ένα ταξίδι, μια κάθοδος, μια κλεφτή ματιά εκεί κάτω και μετά άνοδος για μια κλεφτή ματιά εκεί πάνω. Στιγμές..
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    soft_crystal αυτη ειναι η ζωη...Στα πανω και στα κατω...
    Αδραξε τις στιγμες λοιπον οταν εισαι στα πανω...
    και φτυσε στο στομα τις στιγμες οταν εισαι στα κατω...

    Τις ευχες μου για τα καλυτερα που θα σου ερθουν.
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    between the crowd but still lonelyness
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μια φλόγα . Ένα σπίρτο που σιωπηρά σβήνει . Την νύχτα που φεύγει . Τις ιστορίες που γράφονται μέσα στα εκατομμύρια κλουβιά που για σπίτια θυμίζουν . Το χαμόγελο μου και πόσοι άλλοι την ίδια στιγμή το έχουν . Τι να σκέφτονται όλοι αυτοί τώρα ; Πως φαίνονται όλα από ψηλά ; Ακόμα πιο μακριά . Μία κουκίδα είναι η γη . Πολλές κουκίδες ...Της πουτάνας γίνεται από κουκίδες . Ακόμα πιο μακριά . Εκεί κοντά στις άκρες , άπειρες κουκίδες που πλάθουν μία σφαίρα . Ο Λόγος ; Ακόμα πιο μακριά . Οι Λόγοι ; Ακόμα πιο μακριά . Ποιο το μέγεθος της Μεγάλης Αλήθειας που αντέχει το μικρό μυαλό ; Ποια είναι η ερώτηση ; Ποια είναι η ερώτηση που νόημα μετά την έκφραση της δεν θα έχει πια άλλη ερώτηση ; Μήπως η ίδια ; Κύκλος είναι τα πάντα δίχως αρχή και τέλος ; Μήπως ευθεία ; Μήπως ρώσικες κούκλες η μία μέσα στην άλλη ; Μήπως ένα ερωτηματικό είναι το πιο ισχυρό σύμβολο του σαδισμού ; Ίσως ...
    Ας χαρίσω σε αυτή τη νύχτα το "δώρο" που της αξίζει...
    " ; "
     
  12. female

    female Contributor

    Ένα θαυμαστικό -- το δώρο μου στον Ηλία, τόσο για τα ζενίθ όσο και για τα ναδίρ.

    !