Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ε, λοιπόν θα καταθέσω την σκέψη μου...κι ας ακούγεται σαν απειλή.

    Χάινριχ, μη χρονοτριβείς, βάλε εσύ τη χλαμύδα κι εγώ το φέσι και τη φουστανέλλα

    και ομπρός να δοξάσουμε τον ελληνισμό. Τι γεννημένοι Κυριάρχοι είμεθα...
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Κουταλάτο , κόντρα παξιμάδι, κόντρα βιδαριστό σε αυτοκρατορικό ρυθμό με κλειστά τα πόδια χωρίς ουρές. κοφινάτο, και βέβαια το πασίγνωστο Ρεγκάτο
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να σε βάλω κάτω να σου πω γω δόξες Ελληνικές...μόνο που φοβάμαι πως θα μας μαντρώσουν μιας κι όπως επιβάλει η στάση μας θα παιανίζουμε τον εθνικό ύμνο.

    Αυτό με τη χλαμύδα το φέσι και τη φουστανέλα πολύ κίνκυ μανάρι μου ....πολύ.
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    "την Τετάρτη έχει Playmate και εσείς θα πάτε Karazan ..." η ατάκα της ημέρας !
     
  5. Feng

    Feng Regular Member

    ναι ε? την τεταρτη ειναι.. 
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    ούτε εγώ το ήξερα σήμερα το εμάθα ακούγωντάς το ...
    ομολογώ δεν με ενδιαφέρει ... αν ήταν κάποιου είδους fetish show κάτι γινόταν  
     
  7. Alexis_22

    Alexis_22 New Member

    Χαχαχαχα. Καλόοο  
    Πάνε οι σκοτεινές μέρες του wow για μένα, άντε μπας και κάνω και τίποτις χρήσιμο..


    on another note σήμερα έκανα το πρώτο μπανάκι και κατάφερα, παρόλα τα αντηλιακά και τις λοιπές προφυλάξεις, να αποκομίσω ένα καλούτσικο κοκκίνισμα στο πρόσωπο και τους ώμους (αυτή τη στιγμή λίγο πολύ καίγομαι).

    Άντε, και σ' ανώτερα  .
     
  8. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τελικα μαλλον θα ακυρωσω τη δουλεια και αυριο θα παω σινεμα...
    δε την παλευω ρε γμτ με τιποτα με την παλιοζεστη..
     
  9. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γδυσου!
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μου δίνεις ανατρεπτικές ιδέες, καλωσόρισες με την ευκαιρία  
     
  11. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ότι με τον παρατεταμένο καύσωνα τα ενυδρεία μου χτύπησαν θερμοκρασιές άνω των 32 βαθμών και προβλέπω από μέρα σε μέρα να γυρνάω σπίτι και να βρίσκω ψαρόσουπα 250 λίτρων!! κι όχι τίποτ'άλλο αλλά τα τροπικά ψάρια δεν φημίζονται για τη νοστιμιά τους!! 
     
  12. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χε χε!! καημένα ψάρια!!

    Παραπλήσιο προβληματισμό είχα με τα νουφαρά μου (2 στον αριθμό) Φοβήθηκα πως θα γίνουν χορτόσουμπα στη βεράντα με τους 45 βαθμούς!!! Ητοι τους ανανέωνα το νερό δίς ημηρεσίως...  

    καλά για τα υπολοιπα φυτά δεν το συζητώ....  δράμα!!

    Το χειρότερο δε, με τον καυσωνα είναι οτι γλιστράνε οι σουμπιτσες στο πλακάκι απο τον ιδρώτα ... και είναι ζόρικα τα πράγματα!