Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μυρίζει καμμένo...Πάλι προσπαθείς να σκεφτείς;
     
  2. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αγόρια κανόνια, κορίτσια μακαρόνια.
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χμμμμμμμμ.....να θυμηθω οι δικοι σου κεφτεδες να παρασκευασθουν και να σερβιριστουν σε ατομικη πιατελα γιατι θα ειναι ειδικα για σενα....κανονι μου!
    Φτου σου!

     
  4. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το πρωί μου χτυπάν' το κουδούνι για την απογραφή.
    Εγώ, καθώς έκανα μπάνιο, ήμουν μες τα νερά και τις σαπουνάδες - οπότε, δεν υπήρχε περίπτωση να πάω να ανοίξω.
    Το κουδούνι, ωστόσο, βάραγε σταθερά κι άκουγα μια κοπέλα να φωνάζει : "Έχω έρθει για την απογραφή!"
    (Υπέθεσα ότι θα έφευγε εφόσον δεν της άνοιγε κανείς την πόρτα, αφού άφηνε το γνωστό έντυπο.)
    Οπότε και συνέχισα αμέριμνη το μπάνιο μου. 

    Εντός δευτερολέπτων, ακούω και έναν γείτονά μου στην εξώπορτα να με φωνάζει - ενώ η άλλη βάραγε ακάθεκτα κουδούνι.  
    Άνοιξα το παράθυρο του μπάνιου, έβγαλα το κεφάλι μου απ'έξω , τους ενημέρωσα ότι άκουσα και τα κουδούνια και τις φωνές, αλλά - για προφανείς λόγους - αδυνατούσα να συμμετάσχω εκείνη τη στιγμή στη διαδικασία. 
    "Αχ, συγνώμη, δεν ήξερα..." μου απαντάει εκείνη, ψιλοδυσανασχετισμένη βέβαια. "Και τώρα θα πρέπει να ξαναπεράσω αύριο..."
    "Δεν χρειάζεται να έρθετε αύριο. Μπορείτε να περάσετε σε κάνα τέταρτο, αν βολεύει. Πείτε μου και πως πίνετε τον καφέ σας. Εκτός, βέβαια, κι αν θέλετε να μπείτε στο μπάνιο μου, να καθίσετε όμορφα στην τουαλέτα κι να με απογράψετε, ενόσω εγώ θα μπανιαρίζομαι."
    (Με κοίταζαν και οι δύο σαν μαλάκες, εγώ γελούσα.  )
    "Καλά, θα ξαναπεράσω τότε..."
    "Έγινε, δεσποινίς. Πάω να συνεχίσω." και κλείνω το παράθυρο.

    Μετά από 20 λεπτά ήρθε,
    σε 10 λεπτά έκανε την απογραφή
    κι έκατσε άλλα 40 για καφέ και τσιγάρα. 
     
  5. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Χαχαχαχαχα....Αυτο που μ'αρεσε πιο πολυ ειναι το "να καθίσετε όμορφα στην τουαλέτα".....Το ομορφα τα σπαει χαχαχαχαχαχαα.....
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολυ καλα το λεει η καψουρα.....!!!!
    ΟΛΟΙ σας και μονοι μας ρε ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑ....!!!!!  
     
  7. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πώς σου προκύπτουν κάτι ωραίες σχέσεις... έτσι... στο άσχετο....
    από μια πλάκα.... από ένα απλό σχόλιο.... από ένα πείραγμα....
    και σου ξεκινούν ταξίδι με άγνωστο προορισμό....
    γουστάαααααααααααρωωωωωωωωωωω!!!!!!!
     
  8. Storm

    Storm Regular Member

     


    Πάει, έπεσε και το τελευταίο οχυρό...
    Ενέδωσε κι αυτός!
    (το χάσαμε το κορμί, πατριώτη..!)
     
  9. anchor

    anchor Regular Member

    Σκέφτομαι το πρόσωπο που βρήκα αργά απόψε, έπειτα από αναζήτηση μηνών, την άλλοτε, πάρα πολλά χρόνια πριν, πνευματική μου οδηγό.

    Μετά από μια σύντομη κουβέντα λίγων λεπτών...
    Δεν υπάρχουν λόγια. Μόνο συγκίνηση και γαλήνη.

    Ακόμα ένα σημαντικό κομμάτι της ζωής που είχα αφήσει πίσω  
     
  10. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    très-ma-gni-fi-que!!

    συνεχίστε!
     
  11. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Kαταιγιστικο εκτος εδρας π/σ/κ. Οταν εχεις παρεα τον ''Ελεεινο'' γραφεις ιστορια. Τουλαχιστον:evil:

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Olympos

    Olympos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ακόμα γελάω...
    Παρακαλώ τους mods, αν είναι εκτός θέματος, να το αφαιρέσουν

    Πολύ γέλιο!! H ιστορικότερη περιγραφή αστυνομικού ever!!
    (Για όσους δεν έτυχε να την διαβάσουν....)

    Η αναφορά του Ιωάννη Πετράκη, υπαστυνόμου τμήματος στο Κιλκίς, ο οποίος στις 7 Απριλίου 1923 αναφέρει:
    « Λαμπυριζούσης και σελαγιζούσης της σελήνης παρά λίμνην της Δοϊράνης, εωράκαμεν τους ληστάς. Κράζων δε, « σταθήτε ρε πούστηδες, γαμώ τον σταυρό σας» και απαντησάντων « κλάστε μας τα’ αρχίδια», απέδρασαν.»

    TaXalia (Macedonia)