Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εχω αγανακτήσει μ' αυτον τον ΣΥΡΙΖΑ
    μετα την Αθηνα, βαλθηκε να καταστρεψει τον τουρισμο και στο Λονδινο...
     
  3. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πολυς ο πονος ... πατριωτακι !!!
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οπως και να χει, ειναι ανεπιτρεπτο να μιλατε ετσι.
    Και δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανετε.
    Δεν ξερω τι σκεφτεστε και δεν με αφορα, αλλα εδω δεν ειναι χωρος που ο καθενας κανει οτι θελει και λεει οτι θελει.
    Ο χωρος διακατεχεται απο ελευθερια σκεψης και εκφρασης μεσα σε πλαισια ευγενειας,οχι αυδοσιας.
    Μαλλον εχετε παρεξηγησει το που βρισκεστε.
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

       
     
     
  8. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Δεν είμαι του κατηχητικού, ούτε έχω έφεση στα φιλολογικά μαθήματα. Επιθυμώ να μιλάω όμορφα, με ανθρώπους που μιλάμε την ίδια γλώσσα. Στην προκειμένη περίπτωση, να με αφήσει ήσυχο ζητώ (όσο πιό ευγενικά μου βγαίνει), δεν ζητώ διάλογο. Σε μια ιστοσελίδα για ενηλίκους βρισκόμαστε άν δεν το έχεις αντιληφθεί ακόμα. Το ότι δεν αναφέρεται ονομαστικά σε μένα, σε όλα τα καρφιά που πετά, δεν σημαίνει πως οι άλλοι δεν καταλαβαίνουν και οτι εγώ θα τα ανέχομαι. 
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πώς ακριβώς αντιλαμβάνεσαι την "ιστοσελίδα για ενηλίκους", γιατί εγώ δεν έχω δει κανέναν να φέρεται εδώ ως ανήλικος, όμως οι περισσότεροι την λογαριάζουμε αυτή τη σελίδα και αυτό φαίνεται κάπως από αυτά που γράφουμε και τον τρόπο που τα γράφουμε. Είναι μερικά που έχω δει γραμμένα πρόσφατα και που ενήλικοι με στοιχειώδη αυτοσεβασμό δεν θα τα έγραφαν.

    Γι αυτό ρωτώ μήπως καταλάβω και για να είμαι σίγουρη ότι δεν έχει γίνει κάποια παρεξήγηση, πώς ακριβώς αντιλαμβάνεσαι την "ιστοσελίδα για ενηλίκους";
     
  10. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    @tender lilly,

    Τι ωραία η φωτογραφία στην υπογραφή σου   !!
     
  11. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Δεν μπορώ να πω, πως υπήρξε ποτέ μια ιδιαίτερα πετυχημένη χημεία μεταξύ μας. Αυτό όμως δεν στάθηκε αιτία, να σου μιλήσω ποτέ άσχημα, απλά γιατί διαφωνούσα μαζί σου. Σέβομαι το δικαίωμά σου να λές την γνώμη σου ελεύθερα και ποτέ δεν σε έχω ενοχλήσει. Για να φέρομαι διαφορετικά σε ένα δύο άτομα, σημαίνει πως υπάρχει προσωπική αιτία. Δεν μου επιτρέπει το ήθος μου, να αναφερθώ σε λεπτομέρειες για να υπερασπιστώ το δίκιο μου, που με πνίγει. Δεν θα το κάνω ακόμα και άν η άποψή σου για μένα είναι η χείριστη. Οι άνδρες λένε, πως παραμένουν πάντα παιδιά....ίσως έχουν δίκιο. 
     
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εβαλα κάποια άτομα ignore list μπας και γλιτώσω από τις αξεπέραστες βλακείες που γράφουν και είναι, αλλά δυστυχώς τους κάνουν άλλοι quote και λερώνομαι πνευματικά μια και άθελα τους τα μάτια μου "φωτογραφίζουν" και έτσι μολύνονται με τις ηλιθιότητες που αραδιάζουν αβέρτα.
    Αναρωτιέμαι ειλικρινά τι επίπεδο μπορεί να έχει κάποια που πάει και τους κάθεται είτε για σεσσιον πόσο χειρότερα για σχέση?
    Έπεσαν κάποιες που θεωρούσα όχι αξιόλογες, αλλά ανεκτές πνευματικά εντελώς από τα μάτια μου ειλικρινά με τέτοιες επιλογές που κάνουν.
    Τόσο πια απελπισμένες είναι?!

    Προσωπικά θα προτιμούσα να παραμείνω χωρίς ξύλο και χωρίς σεξ για όλο το υπόλοιπο της ζωής μου από το να με ακουμπήσει ένας τέτοιος ουρακοτάγκος.