Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Ο ΠΑΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ?????? Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ...ΚΑΙ ΤΩΡΑ ?????   
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι θα κανω την Δευτερα......
     
  3. cassie

    cassie Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το κοριτσι μου...

    Οπου να'ναι ερχεται. Εκει, στον ιμαντα, στις αφιξεις, θα το υποδεχτω χαμογελωντας. Να μη καταλαβει το τρακ που αισθανομαι και ποσο προσδοκω να τo αγγιξω... να μη δει τα χερια μου που τρεμουν, που λαχταρουν να το χαιδεψουν...

    Θα το περιμενω να προβαλει απο τη γωνια. Φαρδυ παντελονι, ριχτο πουκαμισο, το σακο στον ωμο. Τα γυαλια ηλιου στο κεφαλι... ναι, δε βαζουν πια λεωφορεια να σε πηγαινουν απο το αεροσκαφος στον αεροσταθμο. Τωρα θα περπατησει, οπως ολοι, στην αντηλια.

    Θα'ρθει ελαφρως λαχανιασμενο, απορημενο, το βλεμμα της θα με ψαχνει στη μισογεματη αιθουσα, την αφυσικα παγωμενη απο τον κλιματισμο, ανησυχο, μεχρι να με βρει να στεκομαι κοντα στις γυαλινες πορτες. Στη γωνια, να το "πινω" με τα ματια μου. Ολοκληρο, με βιαστικες γουλιες...

    Ας μπορουσα να σηκωσω το πουκαμισο του και να το υποδεχτω οπως του αρεσει. Ας μπορουσα να την αγγιζα εκει, να την εκανα να αναφωνησει μικρα, κοφτα "α", οχι απο καυλα αλλα απο εκπληξη. Οχι απο το φοβο του αγνωστου αλλα απο τη σιγουρια του οικειου. Ηρεμη αναπνοη, χαλαροι ωμοι, με κλειστα τα ματια, κεφαλι γερμενο ελαφρως προς τα πισω, ετσι, οπως ακριβως ειναι... ορθια. Εκεινο και'γω, μονες... κλεισμενες σαν σε μια γυαλινη σφαιρα, αορατες για τους αλλους ταξιδιωτες.

    νιωθω μεγαλη επιθυμια να το κανω. Ομως δε μπορω. Μονο και μονο η σκεψη οτι θα το φερω σε δυσκολη θεση... οχι... κι αν πηγαιναμε στις τουαλετες; οχι... δε θελω να συνδεσω τη εξαισια μυρωδια του με κατι τετοιο...

    Θα το φιλησω σταυρωτα στα μαγουλα. "Καλως ηρθες. Ειχες καλο ταξιδι; με την πτηση; ολα καλα;" θα του πω και δηθεν αδιαφορα θα διωξω τα μαλλακια του απο το προσωπο του. Να το βλεπω... να το χαιρομαι... σιωπηλα. "Ελα, παμε, να προλαβουμε το φερρυ..." και θα το τραβηξω απο το χερι να με ακολουθησει. Αντι να το ακολουθω εγω...

    Θα το φερω στο σπιτι μας.

    Θα κοιμαται κοντα μου αλλα δε θα μπορω να το ακουμπησω.

    Θα τρωει διπλα μου αλλα δε θα μπορω να το ταισω.

    Θα θελει πονο και δε θα μπορω να το πονεσω.

    Κυρια, Αφεντρα, μανα, αδερφη, φιλη...

    ... το κοριτσι μου.

    Κι οταν φυγει απ'το νησι, θα παρει μαζι του το καλοκαιρι...

    cassie
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι ομορφα που νοιωθεις οταν η καρδια σου ειναι πλημμυρισμενη απο ομορφα συναισθηματα για ανθρωπους και η ψυχη χωρις βαρος.....ετσι θελω να ειναι καθε μερα!!!
     
  5. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    [/QUOTE]

    Την κόρη μου, που ενώ πέρασε στην σχολή που είχε δηλώσει πρώτη,δεν είναι ευτυχισμένη. Γυμνάστρια ήθελε να γίνει η καημένη, αυτό της αρέσει... και μπορούσε να μπεί άνετα. Όμως βλέπει πως δεν έχει μέλλον το επάγγελμα και επηρεάστηκε αρκετά από μένα, που της πρότεινα κάτι πιό σίγουρο, με καλλίτερες προοπτικές.
    Νιώθω βαριά ευθύνη, που επίσης δεν με αφήνει να χαρώ. Αν κάνω λάθος, θα έχω τύψεις για όλη μου την ζωή. Είναι ότι αγαπώ περισσότερο και δεν θέλω να κάνω λάθος.... όχι αυτή τη φορά.
     
  6. Storm

    Storm Regular Member

    Επιστροφή στα headquarters.
    Επιτέλους..!
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  8. Storm

    Storm Regular Member

    Ότι η μέρα μου ξεκίνησε υπέροχα.

    Η συνέχεια ελπίζω να είναι εξίσου υπέροχη.
     
  9. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Έχει μείνει κανείς εδώ, ή να συνεχίσω τις διακοπές μου;
     
  10. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Όπως είσαι έφυγες για διακοπές, επιστροφή σε κανένα 2ήμερο και βάλε  
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Την βαλιτσουλα σου και περιπατει....
     
  12. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    I 've crossed oceans of time to find her
    ........................................
    The luckiest man who walks on this earth is the one who finds true love