Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ευτυχως ειναι αληθεια και εχει βαση.
    Ο φιλος και συμπατριωτης Μακης, ετοιμαζει την υποθεση κι εχει δαπανησει πολυ χρονο και χρημα εδω και αρκετους μηνες.Ειναι ενας ιδιορυθμος ανθρωπος, δυνατος επιχειρηματιας και καλος πατερας 4 παιδιων που εχω την τιμη να εχω βαφτισει το τελευταιο, την Βασιλικουλα (ευλογησα τα γενια μου).Θα τραβηξει τα "ακρα".....ειναι διατεθειμενος.Εχει καταθεσει κοινοποιησες της υποθεσης σε Παπανδρεου. Σαμαρα, Προβοπουλο κλπ εδω και καιρο απο τον μαρτιο νομιζω.Σας παραθετω το επισημο site του που αναγραφεται ολη η αληθεια.


    Εξοφλούμε το χρέος της Ελλάδας | Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2011
  2. thaleia

    thaleia Contributor

  3. Storm

    Storm Regular Member

    Η επιχείρηση "διάσωση- αναστήλωση δισκοθήκης" με έχει καταβάλλει περισσότερο απ' όσο περίμενα.

    Προς το παρόν πρέπει να πάρω ένα επιπλέον σταντ για να δω που θα βολέψω όλο το χάος και να κάνω ντου στο παλιό σπίτι για να πάρω το πικ απ και κάτι αρχαία βινύλια, αλλά δεν ξέρω πού διάολο θα τα βάλω.
    Στο μεταξύ έκανα το μοιραίο σφάλμα να ακούσω τα περισσότερα από τα cd μου και να πέσω σε απελπισία άνευ προηγουμένου.
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να δεις που στο τελος θα μας πουνε και μαλακες
    επειδη δεν σαβουρογαμαμε ...
     
  5. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όχι, για να δείς τι τραβάμε και εμείς οι άνδρες, που μας έχει βγεί το όνομα. Σου έχω πεί να αλλάξεις το Avatar σου, μπάς και γλιτώσεις καημενούλα. Το Avatar αυτό, είναι σκέτη πεοπαγίδα.  
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι ο ανθρωπος εχει τοσα μεσα του που και ο ιδιος δεν γνωριζει.....μιλαμε για απιστευτη δυναμη, απιστευτες δυνατοτητες......η πουτανα η αναγκη της δεδομενης στιγμης τα βγαζει στην επιφανεια ομως!
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να φορεσω τα μπλε ή τα κοκκινα γαντια μου?

     

     
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    'Επρεπε να το ζήσω και αυτό.

     
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι δεν θα ξαναπιω ποτε ουισκι....ηξερα οτι με "πιανει" ευκολα,αλλα χθες με παραζαλισε....ευτυχως ο καλος μου Κυριος, παρολο που γυρισε το ματι του με την ευφραδεια που μου χαρισε το αλκοολ,συμμεριστηκε την κατασταση μου και δεν με τιμωρησε σκληρα....παλι καλα!
     
  10. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γιατί ο Revenant είναι πράσινος;
     
  11. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χαχαχα, το ίδιο ακριβώς σκεφτόμουν πριν λίγο,
    φαντάζομαι όχι από το κακό του.(αστειεύομαι) 
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα αλλάξω σαμπουάν   Πάχυνα τελευταία και φταίει αυτό, αφού στην ετικέττα λέει: "για περισσότερο όγκο"! Από αύριο θα λούζομαι με απορρυπαντικό πιάτων, αυτό που αφαιρεί όλα τα λίπη