Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  2. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μην ξεχάσεις να πάρεις και την γυναίκα σου μαζί..., όταν επιστρέψετε στο Ελλαδιστάν, σίγουρα με αυτά που θα δει από βανίλα θα έχει γίνει bdsmers.... [/QUOTE]


    Αν ήταν να πάρω μαζί την γυναίκα μου MasterPerris, θα σκεφτόμουν πως να την κοπανήσω???.
    Η γυναίκα μου μου αρέσει όπως είναι, δεν θα προσπαθήσω να την μετατρέψω σε κάτι που δεν της ταιριάζει και δεν πηγάζει από μέσα της. Είναι μια καλή νοικοκυρά μια υποδειγματική μητέρα και μια τρυφερή και αφοσιωμένη σύζυγος. Προσπαθώ να ανταποκρίνομαι όσο καλλίτερα μπορώ στον ρόλο του καλού οικογενειάρχη και να φανώ αντάξιος της αγάπης της.
    Τώρα γιατί είμαι άπιστος σύζυγος, με ελάχιστα ταμπού, με πρόστυχο μυαλό και αχαλίνωτη φαντασία. Έτσι είμαι φτιαγμένος, σταυρώστε με..!!! 
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    @MasterAndreas, εντελώς καλοπροαίρετα, αλλά δεν πιστεύω ότι σου αρέσει απόλυτα έτσι όπως είναι η γυναίκα σου, γιατί αν σου άρεσε δεν θα ησουν τώρα σ΄αυτό το φόρουμ να τα λέμε και να ψάχνεις πως να την κοπανήσεις από την γυναίκα σου για να πας στο Αμστερνταμ....
     
  4. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Δεν μπορεί ένα πρόσωπο να συγκεντρώνει όλα τα χαρίσματα του κόσμου. Για να μεγαλώνει το παιδί μου είναι η τέλεια σύντροφος. Στα λοιπά παραδέχομαι πως κάποια πράγματα θα ήθελα να είναι διαφορετικά. Τα έχω βάλει σε δεύτερη μοίρα "συνειδητά". Προσπαθώ να κρατώ ισορροπίες και μην νομίζεις οτι είναι και πολύ εύκολο για μένα. Αν μπορέσω λοιπόν θα πάω στο Άμστερνταμ, αν δεν μπορέσω....την υγειά μας να 'χουμε. Δεν λέω πως δεν ζηλεύω την ελευθερία σας, αλλά αν δείς την κόρη μου θα ζηλέψεις και εσύ. 
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οκ φίλτατε, αυτό που κατάλαβα είναι ότι εσυ μπορείς να κάνεις συμβιβασμούς και εκπτώσεις στα θέλω σου για να κρατήσεις την οικογενειά σου, εγω δεν μπορώ να κάνω συμβιβασμούς και εκπτώσεις στα θέλω μου γι΄ αυτό και χώρισα την κατά τ΄ αλλα υπέροχη βανίλλα γυναίκα μου!!!

    Υγ. Θα ζήλευες και εσύ αν έβλεπες τον 12χρονο γιο μου να φλερτάρει τα γκομενάκια που του αρέσουν και να μου λέει "μπαμπά αυτή μου αρέσει γιατί είναι λεπτή και πολύ θηλυκιά" 
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2011
  6. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να σου ζήσει και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς. Όσο για τις επιλογές μας, καθένας μας θα έχει τις συνέπειες των επιλογών του. Μακάρι να γινόταν να έχουμε και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο. Εγώ καθαρά εσώρουχα, σπιτικό φαγητό, δεμένη οικογένεια, Εσύ ελευθερία, απολαύσεις, ξεγνοιασιά.
    Δεν υπάρχει σωστό και λάθος, είναι θέμα προτεραιοτήτων. 
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολύ σωστή απάντηση, φίλτατε!
     
  8. cassie

    cassie Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ... εσενα κοριτσι μου...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    επιτελους .... και ενα βιντεακι πολυ πολυ αληθινο .... διασκεδαστε ......
    (οι κυριες και δεσποινιδες μπορουν να λαβουν τις απαντησεις για το 99% των απορειων τους απο τις σχεσεις τους με τους αντρες)

    Το Ραντεβού | VideoMan
     
  10. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως θα τα κάνω σκατά πάλι... 
     
  11. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εξαιρετικο αυτο το φεγγαρι
    απιστευτο σ/κ:evil:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

      Σκέπτομαι ........πως διάολο τα καταφέραμε και αντί για πρωθυπουργό έχουμε καγκελάριο ? 
     
    Last edited: 23 Νοεμβρίου 2011