Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σκέφτεται η sapfw, πως υπάρχουν άνθρωποι που η ανάγκη τους για φαίνεσθαι τους κάνει να χάνουν την ουσία...
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    ότι μεθαύριο φεύγω για διακοπές!
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    that i want to sleep but i am afraid if a wake up again ..
     
  4. that i will see again blindfold crossing Hfestou Street (near Rocky Raccon where i was having a caiser together with some cuties) i will YELL again and again as i did yesterday and the f....ng bastard (i dont mean it mate unless you want me 2 laughs) wont HEAR ME!!!

     
     
  5. I feel that PATRAS (the city) owes me sooo F/ng much
    ....and i dont owe her a single euro!!!
     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Πως περνάω καλά, πως είναι μια ωραία μέρα εδώ που βρίσκομαι και πως τίποτα δε θα μου τη χαλάσει.

    Καλημέρα  
     
  7. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλημέρα !!! και εγώ σήμερα είμαι μια χαρά φτού φτού μην με ματιάσω. 
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Καλημέρα
    Αν και μουντός ο καιρός, η διάθεσή μου είναι πολύ καλή και ελπίζω να περάσω τέλεια στο παρτάκι που θα πάω σήμερα  
     
  9. hugger

    hugger Regular Member


    μπαμπουσκες εννοεις,? γιατι αλλιως οι ρωσικες κουκλες η μια "μεσα" στην αλλη ακουγεται καλη ιδεα  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω σκεφτομαι οτι μεσα στο Φορουμ υπαρχει επιθυμια για γνωση και μεταδοση αυτης ... ομως υπαρχουν και πολλα παθη που την σκιαζουν
    εχω καταληξει πως σε ερωτηματα .. δεν δωθηκαν απαντησεις και δεν υπηρξαν τοποθετησεις με αντικειμενικοτητα .. υπεκφυγες και ελιγμοι αναμεσα σε αυτα που θα ηθελαν να πουν και σε αυτα που ΔΕΝ θα ηθελαν να ακουστουν ... ...
    παρα πολλες αναδημοσιευσεις .. λιγες εκμυστηριευσεις ...
    τελος ... καμια φορα δεν ειναι τοσο κακο να γινεται κουβεντα σε κατι ασχετο ... τουλαχιστο οταν δεν υπαρχει κατι ουσιαστικο για να συζητηθει ...
    και ναι κυριε Χ ... θα μου αρεσε να ξερω την γνωμη σας πανω σε καποια κοινα επικαιρα θεματα οταν διαβαζω την αποψη σας πανω σε θεματα BDSM ... ασχετο ? ... οχι ... ειναι η ολοκληρωμενη εικονα ....
    και εκεινο το περι πειρας ? ..... τοσο στολισμενο με δαφνες και παπυρους ... "κ Χωκινς καναμε λαθος με το νομπελ ... φερτε το πισω να το δωσουμε στον κ(υρ) Χαραλαμπο για την γνωση του στην ψυχοκινητικη νομοτελεια της σχεσης Κ/υ ..." ...
    οχι μην ταραζεστε δεν ειπα κατι να θιξω .... αλλα ..... αν καθε φορα που γραφαμε κατι , συλογιζομασταν πρωτα την φραση : "ας υποθεσω οτι δεν ξερω τιποτα" ... σιγουρα ο λογος μας θα ειχε μεγαλυτερο ενδιαφερον ...
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Το κρατώ...  
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    μετά από ένα βιβλίο τριακοσίων σελιδών διαπίστωσα ότι είναι κουραστικό να σκεφτέσε πράγματα τα οποία είναι αδιάφορα για εσένα γιαυτό βάζω στην playlist Moody Waters και καλό Σ/σας βράδυ