Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ξημερώματα, ημίγυμνη στην άκρη του μπαλκονιού, μαλακίζομαι, χύνω και το τελευταίο που νιώθω είναι φόβος και αγωνία να μην εκτεθώ. Είναι τόση η ικανοποίηση μου που αφήνει τελευταία όλα τα υπόλοιπα. Ικανοποίηση δεν είναι το τι είμαι διατεθειμένη να κάνω, δεν είναι το τι είμαι ικανή να κάνω, δεν είναι το τι αντέχει το κορμί μου, δεν είναι πως Εκείνος το γνωρίζει και μου το ζητάει.
    Ικανοποίηση είναι ότι Εκείνος γνωρίζει τι είναι «δικό» μου, και μου το προσφέρει για να δω το «είναι» μου. Να το πιστέψω, να το εμπιστευτώ, να ζω με αυτό, να ζω γι΄ αυτό. «Χρησιμοποιεί» εμένα για εμένα και όχι για Εκείνον. Δεν με «χρησιμοποιεί» για να ικανοποιήσει το «Εγώ» Του. Αυτή είναι η διαφορά Του από τους υπόλοιπους άντρες. Το «Εγώ» Του ξεκινάει, περνάει από εμένα και καταλήγει πάλι σ΄ εμένα. Η δική Του ικανοποίηση είναι κάθε φορά η ολοκλήρωση ενός τέτοιου κύκλου. Αν Του δώσω μία «σταγόνα» θα την κάνει «θάλασσα». Εξάλλου, από την αρχή το είχε δηλώσει πως «μία σταγόνα μου» ήθελε. Αν όμως εγώ δεν την δώσω, τότε «στερεύουν» τα πάντα. Αν είμαι τυχερή και μου δοθεί η ευκαιρία να υποστηρίξω το «είναι» μου, ίσως μια μέρα να μπορέσω να Του δώσω «όλα μου τα υγρά, μέχρι την τελευταία σταγόνα». Κι αν δεν συμβεί, το σίγουρο είναι πως σε καμία περίπτωση δεν θα είναι επειδή είμαι άτυχη.
    Ανεξάρτητα από το τι θα γίνει, ακλόνητο και αδιαπραγμάτευτο για εμένα είναι πως Εκείνος είναι ΑΡΣΕΝΙΚΟ, ΑΝΤΡΑΣ, ΑΡΧΟΝΤΑΣ σε όλα Του. Με κεφαλαία όχι επειδή το επιβάλλει κάποιος κανόνας, αλλά επειδή το αξίζει.

    s
     
  2. female

    female Contributor



    newmediagreekbdsmcomsiteart

    Το αποτέλεσμα της σκέψης δύο διαφορετικών πραγμάτων - το ένα είναι αυτό εδώ το φόρουμ.

     
    Last edited: 26 Ιουλίου 2007
  3. Eri

    Eri

    Αχ ελπιζω να τα καταφερω να παω στην Ιθακη.......
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    29 και σημερα....
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Η αθωότητα πέθανε...
     
  6. female

    female Contributor



    Αισθητική και ηθική (ναι, θυμάμαι, σκέφτομαι) - τι κρίμα που η αιθητική λαμβάνεται υπ' όψιν κατά κύριο λόγο σε σχέση με το στυλ της μπότας, του πέδιλου και το ντύσιμο... Πόσο εμετικά κατακρεουργείται η αισθητική από ανθρώπους που πετάνε στα μούτρα μας τη δήθεν μόρφωσή τους! Υποθέτω πως έχω και θα έχω πάντα ευαίσθητο στομάχι.

     
  7. Tonya_Crossdresser

    Tonya_Crossdresser New Member

    Eίναι πολύ όμορφα τα νέα μου εσώρουχα που αγόρασα προχθές!!!   
     
  8. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Πότε να περάσει ο καιρός να πάρω πίσω το κινητό μου διότι το έδωσα για service.  
     
  9. zou

    zou

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πηγα ενα βαρετο διημερο, και γυρισα με την μονη ελπιδα να Τον δω...... και δεν θα Τον δω....
     
  10. melinoe

    melinoe Guest

    Οχι! Ζω ακόμα! χιχιχι  

    Οσον αφορά το thread, σκέφτομαι το εξής:
    Οταν κάποιος παθαίνει και δεν μαθαίνει (όταν δεν μπορεί να σκληρύνει δηλαδή σαν χαρακτήρας), τότε τί επιλογές έχει;  
     
  11. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    αληθινο... ψευτικο.... το χαζευω εδω κ λιγη ωρα, σε κανει να σκεφτεσαι διαφορα παντος.....

    http://www.poodwaddle.com/worldclock.swf
     
  12. Eri

    Eri