Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Προεκλογικό σύνθημα του γιωργάκη και των προσκυνημένων του ήταν.
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οχι και του ΓΑΠ. - αυτός απλα του άλλαξε τα φώτα...( και του σοσιαλισμου και του συνθήματος )
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Σωστά.
     
  4. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πατάτα η ταινία ή το Blue Ray ;
     
  5. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτό εγώ το λέω ρητορική ερώτηση, αφού η απάντηση είναι εκ των προτέρων γνωστή [τουλάχιστον για την πλειοψηφία των ανδρών]: Ασυζητητί και τα δύοοοοοοοοο!!!!!!
     
  6. Οτι ο underherfeet μιλά για πράγματα που δεν υπάρχουν
    Αυτο συστημα που δε μ αφηνει να ποσταρω και μετρα λεπτα μου εχει σπασει τα νευρα
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Kαι μια που αυτος πιθανον να μην προλαβε να το γελοιοποιησει 101% κανεις και συ το κατι τι σου....????
    Αααα καλαααα........γιατι επαθα ενα σοκ για λιγο.....!!!! 
     
  8. vautrin

    vautrin Contributor

    ... ότι τελικά ήταν πολύ κακή ιδέα η δημόσια εμφάνιση των σχολίων που συνοδεύουν ένα rep.
     
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Ε βέβαια, δεν νομίζω να βρισκόντουσαν άντρες που θα έλεγαν μόνο για το ένα ....

    Όταν λιμπίζεσαι δύο φρούτα, τα θές και τα δύοοοοο !!! 
     
  10. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Το πρώτο φαίνεται λιγότερο εξαρτημένο από ενδογενείς έντονες καύλες κι είναι περισσότερο επικίνδυνο λόγω της φαινομένης γλυκύτητας. Από κάτω κρύβει έναν παγερό καρχαρία.
    Το δεύτερο είναι σκυλί που γαυγίζει αλλά δεν δαγκώνει. Και έγκαυλον. Και συνεπώς ευάλωτον.
    Ασυζητητί το δεύτερο. Άσε που θα είναι πιο ψαρωτική προς τα παιδιά, όταν παραφέρονται.
     
  11. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    απορρίπτονται και τα 2.
    Μια πιό πεζή δική μου προσέγγιση, το δεύτερο μοιάζει φθηνό και το πρώτο αδιάφορα φθηνο.
    My senses seek elegance and grace...
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Για τα φορέματά τους μιλάς ?