Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    @Emiris
    Φίλτατε, το πήρες πολύ πατριωτικά το θέμα και δεν λέει να πάμε εκει την κουβέντα, απλά θα σου πω ότι εγω δεν εννοούσα οτι γεννήθηκα σε λάθος χώρα γιατί η Ελλάδα δεν έχει καλούς πιλότους πολεμικής αεροποριας, ίσως σε ξεγέλασε το κομμάτι που έβαλα στο τέλος του ποστ μου, αυτό ομως το έβαλα γιατί μου αρέσει η μουσική του η οποια με ταξιδεύει και οχι οι εικόνες του βίντεο.

    Γεννήθηκα όμως σε λάθος χώρα γιατί, δεν έχω δημοκρατία, δεν έχω πολιτικούς με @@, δεν εχω παιδεία, δεν εχω ουτε επιδέσμους....στα νοσοκομεία, δεν εχει εφόδια το παιδί μου για να δημιουργήσει στην ζωη του, δεν έχω ελεύθερη έκφραση στα νόμιμα θέλω μου, δεν με αφήνουν να διαμαρτυρηθώ ουτε καν ειρηνικά για αυτα που κάνουν σε εμένα χωρίς εμένα.

    Θα μπορούσα να σου γράφω επι ώρες τι δεν εχω στην χώρα μου αλλά θα γράψω ολόκληρο σεντόνι, αντ΄ αυτού όμως εχω παχύδερμα (βλέπε Πάγκαλο) που δεν τα ενδιαφέρει η κυριαρχία της χώρας μου/τους, κωλοτούμπες Σαμαράδες και Καρατσαφέρηδες, φιγουρατσήδες και χωρίς πρόγραμμα σωτηρίας Τσίπρες, Παπαρήγες κ.λ.π.
    Και το χειρότερο; Υπάρχουν ακόμα Έλληνες που δείνουν ποσοστα 30%-35% σε Σαμαράδες, 10%-15% σε Γιωργάκηδες, Τσίπρες, Παπαρήγες και άλλα τέτοια αποβράσματα, αντι να τους δώσουν το τρίτο το μακρύτερο σε όλους αυτούς.

    Και επειδή φίλτατε, εδω ήρθαμε, τώρα πάμε να φύγουμε... και ναι, το ξαναλέω, ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΧΩΡΑ!
     
    Last edited: 28 Φεβρουαρίου 2012
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να σου βαλω 2 δαχτυλα? λολ

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ρε μπας και είχες στο νού σου τον Ασημάκη Κατσούλα ....? 
     
  4. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Επιτέλους...κάποιος που καταλαβαίνει τί ακούει...
     
  5. Olympos

    Olympos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εναν καφε, δίπλα στη θαλασσα... να μου τον προσφερει εκείνη...
     
    Last edited: 29 Φεβρουαρίου 2012
  6. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι ότι αυτά που ετοιμάζουν οι Ρώσοι στο Καλίνινγκραντ και στην Συρία,
    για να αντιμετωπίσουν την επεκτατικότητα των Αμερικανών, θα σημάνουν τελικά
    την απαρχή ενός νέου ψυχρού πολέμου.
     
  7. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγω για να είμαι ειλικρινής σκεφτόμουνα το μεσημεράκι βόλτα στην παραλία, καφεδάκι ηρεμία και ήρθες και μας έριξες πρωι πρωι και πάλι στις μαυρες μας.
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πότε...;

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Red Star

    Red Star Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    έχω πήξει όσο δεν πάει άλλο.... :retard:    
     
  10. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλά σκέφτεσαι, οι Αμερικάνοι αν δεν πάρουν και δεν κάνουν πουτάνα και το Ιράν, δεν θα ησυχάσουν, δυστυχώς.

    Εγω, πάλι, σκέφτομαι, τι καλο να μαγειρέψω σε λίγο που θα πάω σπίτι.
     
  11. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Η οργή είναι πάντα κακός σύμβουλος, ακόμη κι όταν κάποιος τη νοιώθει δικαιολογημένα ως αδικημένος!  
    Ακόμη κι οι πιό άδικοι, ακόμη κι οι πιό εγωιστές, ακόμη κι οι πιό κακομαθημένοι που έχουν μάθει να οικειοποιούνται και να μονοπωλούν την προσοχή, διότι πιστεύουν πως έχουν τέτοια προσόντα , ή δικαιώματα,.........
    ακόμη κι αυτοί δικαιούνται μιας ψύχραιμης και λογικής απάντησης χωρίς εμπάθεια.
    ΄Ετσι έμαθα στη ζωή μου.  
     
  12. Olympos

    Olympos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι ο δρομος ειναι προκαθορισμενος...
    Χρειαζεται μονο το πρωτο βημα για να προχωρησεις μπροστα...