Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    όμορφο πράγμα η ευγένεια, μπράβο σας κύριοι  
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2012
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εννοείς ότι όπως είναι η ακτινοβολία για τον ήλιο, έτσι είναι και η φωνή για τους ανθρώπους?
     
  3. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    όχι εννοώ απλά ότι κάποιοι φαίνονται να είναι κάτι που δεν είναι και το καταλαβαίνεις όταν αρχίζουν να μιλάνε
     
  4. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τότε που κολλάει η παρομοίωση σου με τον ήλιο?
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    @Alexkat, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αν και υπερβάλεις για τα τόσα καλά που λες για εμένα.
    Πιστεύω όμως ότι υπάρχουν πολλά αξιόλογα μέλη στο φόρουμ και νομίζω ότι δεν παίζει ρόλο το status αλλά ο χαρακτήρας του κάθε ανθρώπου, ενα από αυτά τα αξιόλογα και σοβαρά μέλη του φόρουμ φίλτατε, είσαι και εσύ!
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2012
  6. Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θα ήθελα κι εγω με τη σειρά μου να γράψω για τον Thanasis
    Αγαπητέ μου Thanasis ήθελα από καιρό να σου γράψω αυτές τις λίγες γραμμές ως ελάχιστο δείγμα της απεριόριστης εκτίμησης που τρέφω στο αδαμάντινο χαρακτήρα σου. Το παράστημα σου σε συνδυασμό με την ευαίσθητη ψυχή σου αποτελούν άσβεστο φάρο και οδηγό για όλους μας σε ετούτο το φόρουμ

    Ξεκίνησα να γράφω και kati για την kati αλλά φτανοντας στην 12η σελίδα δεν άντεξα και με πήραν kati δάκρυα . Φορτίζομαι συγκινησιακά όποτε πάω να γράψω για την kati ,αλλά που θα μου πάει , μια μέρα θα τα καταφέρω και μετά η kati θα μου δώσει το katitis της για ανταμοιβή
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    cornilie, παλληκάρι μας, κομμιουνιτιού καμάρι
    Το φλογερό το βλέμμα σου, σέξυ σαν το μουσκάρι

    Είναι τα ποστ σου φλογερά και ούλα διαλεγμένα
    μα αποπαέ σε κάνανε και σε UFOποιμένα

    Για σε μιλούνε στα νησά, σε Κρήτη και σε Σάμο,
    μα να μην είσαι Μαστερας, μέντορα να σε κάμω.
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Όταν έγραφα το post #17142 είχα υπόψη μου το σχετικό νήμα "Συμπεριφορές Κυριαρχικών στο φόρουμ"
    και τις περισσότερες επιθέσεις τις οποίες έχω δεχτεί από το συγκεκριμένο status.
    Tελικά όμως έχεις δίκιο.
    Δεν είναι το status εκείνο που παίζει ρόλο, αλλά ο χαρακτήρας του κάθε ανθρώπου, που ευτυχώς σε κάθε
    περίπτωση αναδύεται στην επιφάνεια ή καλύτερα ξεμπροστιάζεται .....
    Ευχαριστώ πολύ και εγώ φίλτατε.
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Master_nightmare

    Master_nightmare New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Επειδή την προηγούμενη εβδομάδα βαριόμουνα και δεν έκανα σχεδόν τίποτα( για την δουλεία) έχουν μαζευτεί πάρα πολλά και σκέφτομαι ποιον φίλο να πω να βοηθήσει την κατάσταση γιατί αλλιώς δύσκολα τα πράγματα.
     
  11. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    έχεις δίκιο woohoo...η αρχική σκέψη λέει "ήχο" και όχι ήλιο. Σ' ευχαριστώ  
     
  12. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: BDSM:Γιατί το καταντήσαμε έτσι??

    τόοοοοοοοοοοσο γέρος είσαι Master Perris;  
    και καλά κάνει ο Θεός και είναι την ομάδα μας γιατί δεν το βλέπω να σωζόμαστε αλλιώς!!