Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. slave dimi

    slave dimi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Λυπάμαι Kristen! Don't give up! Και πάνω που σκεφτόμουν ότι σκέφτομαι να γράψω αυτό που σκέφτομαι σ΄αυτό το post.
     
  2. Kristen

    Kristen Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σ'ευχαριστω γλυκε μου:hug:
    οτι σκεφτομαστε πολυ, αυτο νομιζω ειναι το προβλημα μας  
     
  3. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χόμπι μου είναι να παίζω με αυτούς που νομίζουν ότι παίζουν μαζί μου...
    Επάγγελμα μου είναι να τους δουλεύω...

    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σημερα διαβάζοντας το φόρουμ έμαθα πως γίνεσαι σκλάβα όταν βγάλεις το βρακί σου και φας μερικές ξυλιές γίνεσαι αυτόματα απόλυτα υποταγμένη σκλάβα.

    Κοιτά ρε γμτ τι γίνεται κι άλλες εκπαιδευονται και δουλευουν δεκαετίες πριν πλησιάσουν καν την απόλυτη υποταγή.

    Κορίτσια ξεβρακωθείτε!
     
  5. slave dimi

    slave dimi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ σ΄ ευχαριστώ για την τρυφερότητά σου! Δεν μπορεί παρά να είναι το προϊόν περισυλλογής!  
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οσο ζω θα τραγουδω........με εχεις κανει αρρωστο......μουχεις παρει το μυαλο......
    Καψουρα σημαινει να τραγουδας για παρτη της την ωρα που ριχνει καρεκλες....!!!!! 
     
  7. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και τι περίμενες δηλαδή ...?
    Στον αιώνα της ταχύτητας που ζούμε θα αποτελούσαν εξαίρεση οι σκλάβες ..?
    Kαι μάλιστα να μην εκπλαγείς άν σε μερικά χρόνια από τώρα, έχουμε
    και μαζική παραγωγή του συγκεκριμένου προϊόντος ....λολ  

    Aυτό κι αν είναι σύνθημα ...!  

    O εκπαιδευτής θα φταίει .....ο εκπαιδευτής ...!
    Φαίνεται πως δεν έχει μεταδοτικότητα .........!
    ή ότι η σκλάβα είναι στουρνάρι και δεν παίρνει τα .....γράμματα ...    
     
    Last edited: 22 Φεβρουαρίου 2013
  8. Kristen

    Kristen Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ευτυχως που υπαρχουν ψυχρες,κρυοκωλες γυναικες... κανουν τις θερμες πιο ξεχωριστες περιπτωσεις!  
     
  9. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Οι bdsm σχέσεις μου φαίνονται τόσο ασφαλείς και ειλικρινείς σε σχέση με τις άλλες. Ακόμα και το τέλος τους είναι με ξεκάθαρους όρους. Οι πιο τίμιες σχέσεις πιστεύω. Ενώ οι άλλες...βράστα. Το μεγαλείο της υποκρισίας.
     
  10. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δηλαδή όσοι είναι bdsm τύποι,είναι αυτόματα έντιμοι και ειλικρινείς;;
    Τότε γιατί υπάρχουν σκλάβες,όπως ειπώθηκε εδώ μέσα,που μετά την διάλυση της σχέσης κράζουν τον πρώην αφέντη;;;
     
  11. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Νάταν μόνο μετά την διάλυση της σχέσης, ...καλά θάτανε ....
     
  12. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Οι σοβαρές BDSM σχέσεις είναι εκατό φορές πιο ειλικρινείς από τις vanilla. Εχουν κανόνες, προσυμφωνημένα όρια, ξεκάθαρα "θέλω" εξ αρχής, ακόμα και όταν συχνά εκφράζονται κυνικά, δεν υπάρχει διαπραγμάτευση κατά τη διάρκεια της σχέσης, αλλά μόνο στην αρχή (και πάλι όχι διαπραγμάτευση, αλλά μάλλον έκφραση των "θέλω" σου ξεκάθαρα), δεν υπάρχουν μεσοβέζικες λύσεις, οι ρόλοι είναι σαφείς και ξεκάθαροι από την αρχή, στις περιπτώσεις πολυγαμίας είσαι ενήμερος από την αρχή συνήθως, κλπ κλπ.