Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Eri προτιμάς Manowar ε;
    Άντε ok, το επόμενο τραγούδι θα στο αφιερώσω  
     
  2. Eri

    Eri

    Πρεπει να το συνηθισω....Αφου εκανα το λαθος κ συνεχισα να του μιλαω μετα τη συναυλια πρεπει να το συνηθισω......
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    χαχα Jael!! Λέω κι εγώ, αφού ποτέ μου δεν ανέφερα τους Bon Jovi στο forum, γιατί το σχολιάζουν??? Αλλά είδα μετά το nick  

    Eri, και όχι μόνο Bon Jovi! Αλλά και Europe, Def Leppard, Scorpions, Skid Row, Cheap Trick και όλα τα παλιά!! Ναι, ναι, υπάρχουν άτομα που τα ακούνε ακόμα!

    Καμιά φορά και Manowar (το τραγούδι Woman, Be My Slave είναι ιδανικό για το forum   ) ή King Diamond   Αλλά αυτά δε τα βάζω εγώ, αλλά ο σκληροπυρηνικός αδερφός μου, οπότε τα ακούω κι εγώ  
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Woman, Be My Slave = Pleasure Slave  

    Βάλε τότε να ακούσουμε και λίγο τον Βασιλάκη τον Διαμαντή....  
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    "είναι αναπηρικά αυτά τα παπουτσία ;"

    αυτή η φράση θα μου μείνει σήμερα... συνήθως ο αυθορμητισμός προβάλει μία κριτική απίστευτα καυστική ...
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σκεψεις : ....
    α) γιατι βαζουν την ημερομηνια ληξεως στον πατο της συσκευασιας ?
    β) γιατι παντα θυμαμαι να την κοιταξω οταν εχω ιδη ανοιξει την συσκευασια ?
    γ) γιατι καθε παχυρευστο πραγμα δειχνει νεκρικα ακινητο , μεχρι αυτο να βρεθει σε θεση βολης εναντιον σου ?
    δ) πως βγαζουν παστα ελιας απο το υφασμα ?
    ε) που θα βρω μια σκλαβα κατα τα προτυπα της ταινιας "The Pet" ?......
     
  7. female

    female Contributor



    ...how lovely are people who blow their own horn...

     
  8. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να βήξω πρoς τη μεριά του isnogood  
     
    Last edited: 12 Σεπτεμβρίου 2007
  9. Puma

    Puma Regular Member

    Ό,τι ξεκινάει η Ελλαδάρα στο ποδόσφαιρο!   Ελπίζω να αποτελέσει Master του παιχνιδιού!!

    Να μαγειρέψω γιατί αύριο θα πεινάσω! Πάω να φτιάξω καμιά φακή! Τα λέμε σε λίγο  
     
    Last edited: 12 Σεπτεμβρίου 2007
  10. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πως έχω τάση για εμετό...
     
  11. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γιατί sapfw έχεις τάση για εμετό?  Ελπίζω να μη φταίνε οι φακές μου...
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σκεφτομαι τι εχω να κανω σημερα, ειναι πολυ πρωι ακομη και το κωλοβαραω, βρισκοντας τις χιλιαδες χαζες δικαιολογιες στο να αναβαλω καποια πραγματα γιατι βαριεμαι να τα κανω.