Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    το επιπεδο μορφωσης ή / και η ευχερια χρησης του γραπτου λογου δεν αποτελει κριτηριο ποιοτητας του ανθρωπινου χαρακτηρα .
    και μπορει πχ η κτηνοτροφια να κρυβει μεγαλη σοφια ως επαγγελματικη δραστηριοτητα ωστοσο αν ηθελα πληροφοριες θα ρωτουσα τσομπανη και οχι φιλοσοφο ...

    Ωστοσο ... ομολογω οτι σε καποια ποστ εχω σκεφτει : "Ρε πουλακι εσυ τον ονειρευσαι να τον φας , αλλα τα δικα μου τα ματια πεταχτηκαν εξω ετσι που το γραφεις ...."  
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τελικά μάλλον αυτό το strap-off φταίει. Δε μπορεί, μια εξήγηση θα υπάρχει.
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο αρμονικός και υπέροχος είναι ο αριθμός 33.  
     
  4. Burning_flame

    Burning_flame New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ότι η συμβουλή της Θάτσερ "Μην ακολουθείς το πλήθος,άσε το πλήθος να σε ακολουθήσει" ακόμη και αν είναι και γαμώ, το να το κάνεις και να κάνεις τη διαφορά, στην αρχή είναι απίστευτα δύσκολο
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Mην ξυπνάτε αυτούς/ές που ονειρεύονται, ξυπνάτε μόνο αυτούς/ές που κοιμούνται!
     
    Last edited: 29 Νοεμβρίου 2013
  6. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εσύ δουλεύεις και η τύχη σου κοιμάται...
     
  7. BiVampi

    BiVampi Regular Member

    Τι καλά να είχα κάποιον να βάλει πίσω στη βιβλιοθήκη όλα τα βιβλία!
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    θες να πεις γιατι τον θεωρείς αρμονικο;
     
  9. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ότι έτσι που τα κάναμε σκατά, τουλάχιστον ας το απολαύσουμε. If it takes two to tango, and your partner split, then dance alone like there's no tomorrow!
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θέλω  
    α. Συμφωνία Νο 33, Mozart. Κατά την άποψή μου, η πεμπτουσία μαθηματικής και μουσικής αρμονίας.

    β. Τα χρόνια μου. Αρμονική συνύπαρξη , αποδοχή και σύμπραξη του "φαίνεσθαι" και του "είναι".

    γ. Γιατί ανέκαθεν πίστευα ότι είναι ο τελειότερος των αριθμών.
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Η ζωη δεν είναι μια πρόβα που θα επαναληφθεί, γι΄ αυτό ας απολαύσουμε τις ομορφιές της που μας δίνει είτε απλόχερα είτε με το σταγονόμετρο.....αφήνοντας στην πάντα τα πρέπει και τον πουριτανισμό μας....
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    από το wikipedia

    The Symphony No. 33 in B flat major, K. 319, was written by Wolfgang Amadeus Mozart, and dated on 9 July 1779

    δες λίγο

    9 July 1779

    9+1+7+7+9= 33