Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Alex-andra

    Alex-andra New Member

    o tempora o mores...
     
  2. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απλά όλα έχουν ένα τέλος. Απλά μερικές φορές είναι πολύ κακό. Δύσκολο κάποιοι άνθρωποι να εκτιμούν και να σέβονται, τον κόπο, τον χρόνο, την ενέργεια, το είναι του άλλου. Πολύ δύσκολο.
     
  3. Σκατανθρωποι παντου.
     
  4. "Σκατά είναι, θα βρουν το δρόμο τους" - "Οργισμένος Βαλκάνιος" - Συγγραφέας Νίκος Νικολαίδης
     
  5. montechristos

    montechristos New Member

    Σκέφτομαι πόσο ομόρφα φαίνεται το προσωπό της, όταν την "βασάνιζω" μπροστά στον καθρέπτη...  
     
  6. Σκέφτομαι το χάδι του, την ανάσα του, την φωνή του, το καθηλωτικό του βλέμμα... δεν πονάω πια... μόνο ο νόστος με πιάνει και το γλυκό χαμόγελο απο τα ψύγματα αυτά των αναμνήσεων.. μπορεί να ξεθώριασαν τα λόγια, να ξέφτισε ο χρόνος, όμως οι αισθήσεις και οι πράξεις παραμένουν αναλοίωτες. Δεν είναι ο μόνος που μου τα προκάλεσε πλέον, ήταν όμως ο μόνος που έδινε την ψυχή του σε ότι (μου) έκανε... Και για αυτό δεν παύω να τον αγαπώ ..
     
  7. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Δεν γνωρίζετε απολύτως τίποτα για εμένα. Ίσως μόνο ψιθύρους ή μισές αλήθειες, δηλαδή πάλι ψέμματα. Βαθειά μέσα μου δεν μπήκατε ποτέ. Στα μάτια δεν με κοιτάξατε ποτέ. Και όμως τα γνωρίζετε όλα. Προτιμάτε την ασφάλεια της οθόνης του υπολογιστή, ενώ σας προσκάλεσα χωρίς να κρύβομαι.
     
  8. Παγκοσμια Ημερα Διαιτας σημερα και δεν ειναι καν Δευτερα.
     
  9. headscissor

    headscissor New Member

    Σκέφτομαι πως να πείσω τη γυναίκα, εφόσον δεν της αρέσει (ή μήπως της αρέσει και δε μου το λέει) για να κάνουμε ερωτική πάλη....
     
  10. obsubdis

    obsubdis New Member

    οτι το εχω καψει κανονικα...
     
  11. atasai

    atasai Regular Member

    Στο μπουκουράκι_Του γιατί δεν έδωσε κανείς εντολή να μην μιλήσει μπας και σώσει λίγη αξιοπρέπεια;
     
  12. gmall

    gmall Regular Member

    Εκείνη που λείπει οταν τη θέλω πιο πολυ κ τότε την θέλω ακόμα περισσότερο