Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Το κρατώ...

    οσο ειμαι ικανος στην αυτοκριτικη μου δεν με φοβιζει αυτο tender_lilly   .....
    και μην παρεξηγηθω .. δεν αποριπτω την καθε πηγη γνωσεων και την πειρα που εχει αποκτηθει ... ομως η ελευθερη σκεψη και το πνευμα του καθε ανθρωπου ειναι διαφορετικα και με βαση αυτο τιποτα δεν ειναι δεδομενο για κανενα , το μονο που εχουμε κοινο ειναι τα παθη μας .
    Η επιθυμια στα παθη αυτα δεν σχετιζεται απαραιτητα και με το πνευμα .. ισως να ειναι και αντιφατικη πολλες φορες ... ισως ισως ακομα , οσο ποιο αντιφατικη γινεται τοσο περισσοτερη ηδονη εκρεει απο αυτη ...
    Νιωθω οτι στο χωρο αυτο μπορουμε να μιλησουμε ολοι ελευθερα για πραγματα που αλλοι θα μας εστελναν στην πυρα ... αυτο δεν σημαινει οτι καθετι μαζι με τις προεκτασεις του ειναι και μια νορμαλ κατασταση ... αν μπορουμε να το δεχτουμε αυτο , τοτε ενα βημα ακομα προς την κατανοηση εχει κατακτηθει . Τον ιδιο μου τον ευατο δεν θεωρω οτι εχει ολα του τα παθη νορμαλ ... αλλα ο παραλογισμος μου φαινεται οτι λειτουργει σαν αφροδισιακο .... ισως αν μια μερα ολοι ασκουσαν πρακτικες του BDSM , να μην το ηθελα εγω πλεον .... στον καταλογο των τουριστικων προσφορων να φιγουραριζε και καποιο πακετο για το OWK ....
    πολλες σκεψεις για πρωι .....
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πόσο απλή και προσιτή είναι η ευτυχία όταν την ψάχνεις σε απλά και καθημερινά πράγματα …..σκέφτομαι πως ναι είμαι ευτυχισμένη!!!
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκεφτομαι ....

    ποσο χαιρομαι να διαβαζω ανθρωπους που νιωθουν , ειναι ευτυχισμενοι !

     
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    τελικά έχει ενδιαφέρον να ασχολήσε με την ιστορία της νεοκλασσικής αρχιτεκτονικής στην ελλάδα !
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Χμμμμμμ
    Μετά από μία κουραστική μέρα στο σχολείο   πίνω το καφεδάκι μου και ταξιδεύω για άλλους τόπους, άλλους χρόνους....
    Εκεί που δεν υπάρχουν οι "φίλοι" που σε περιμένουν στην γωνία για να σου καρφώσουν πισώπλατα την μαχαιριά.
    Αυτοί που όταν τους σκέφτομαι το μόνο που κάνω είναι να τους λυπάμαι, γιατί όντως είναι για λύπηση.
    Αυτοί που δεν κοιτούν το καδρόνι που έχουν σφηνωμένο στην κόρη του ματιού της και βλέπουν την ακίδα που έχεις εσύ στο δικό σου μάτι.
    Αυτοί οι άνθρωποι που δεν γελούν και όταν το κάνουν είναι ψεύτικα όπως και ο "τέλειος κόσμος" τους.
    Ουαί και αλί στους υποκριτές στους δήθεν και τους τάχα, γιατί δυστυχώς γι αυτούς όταν ξυπνούν είναι πλέον αργά και το πουλάκι έχει πετάξει.
    Και εγώ είμαι ονειροπόλα, μην με πείτε ξενέρωτη όταν προσπαθώ να σας προσγειώσω, απλά δεν μπορώ τους δήθεν.
    Πειράζει?
    Ας γυρίσω πάλι στον κόσμο μου και ας σας αφήσω και εσάς να σκεφτείτε όσα προείπα και όσο για απαντήσεις σε αυτό..........ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω γιατί όσο και να μην το έχουμε φανταστεί.......ο κόσμος είναι πολυυυυυυυυυυυυ μικρός και ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον    
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Το ταξιδι μου προς την Θεσσαλονικη...με τον βροχερο καιρο!
    Καρντασια σας ερχομαι.
    Στρωστε κοκκινα χαλια και βαλτε την υπεροχη μπαντα του δημου να με υποδεχτει!!!
    ...και μη με λετε ψωνιο....
    Σας το απαγορευω δια ροπαλου!!!
         
     
  7. Eπιτέλους ξεκίνησε ο χειμώνας και για εμάς στην Πάτρα.
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    τελικά θα δοκιμάσω τη τύχη μου και στο λιαστό κρασί...
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    .... βαριεμαι ..............

    να κοιμηθω ,
    να κοιμηθω για να ξυπνησω ...

    βαριεμαι πολυ τελευταια ,

    ολα ειναι ανευφ ...

    μαλλον ηρθε η ωρα ... να παρω την υπολοιπη αδεια μου ,
    και να παω
    καπου ...
    με ζεστη ?
    με κρυο ?

    ουτε αυτο δεν μπορω να αποφασισω !

     
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σκέφτομαι ότι αξίζει να πας κάπου που να έχει ωραία φθινοπωριάτικη πάχνη. Πάπιγκο, Μετέωρα, Γιάννενα, Καστοριά π.χ. Κάτι τέτοιο θα κάνω κι εγώ την εβδομάδα που μας έρχεται  

    σκέφτομαι ότι έχω ΤΗΝ δουλειά ως τότε...  

    Κοιμήθηκα και ονειρεύτηκα ότι η ζωή είναι χαρά, ξύπνησα και είδα ότι η ζωή είναι χρέος, δούλεψα και είδα ότι το χρέος είναι χαρά
    Ραμπιτρανάθ Ταγκόρ
     
  11. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    xmmm!

    η γαληνη ... που ειναι ?

    καπου θα ειναι σιγουρα ε ?

     

    ....Μετεωρα ....
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Το θυμάμαι λάθος το στοιχάκι anasia{L G}; Μπορεί, από μαθήτρια έχω να το αντικρύσω, 22 χρόνια είναι αυτά...