Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Η και οχι...  
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Εσύ ξέρεις.... Ο δρόμος του Femdom για τις γυναίκες πάντως να ξέρεις πως δεν έχει γυρισμό...Δύσκολα μια γυναίκα όταν γευτεί τη Κ τη απαρνείται στη συνέχεια.... αυτό να το έχεις στην άκρη του μυαλού σου αν ποτέ σου χρειαστεί...
     
  3. Παρατηρω οτι δινεις πολυ ωραιες συμβουλες... Αραγε τηρεις καποιες απο αυτες και εσυ ο ιδιος;
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τις περισσότερες φορές ακολουθώ τη λογική.... Υπάρχουν όμως στιγμές στη ζωή μας που οι αδυναμίες και τα πάθη μας, δεν μας επιτρέπουν να ακολουθήσουμε τη πεπατημένη.Λοιπόν εγώ είμαι διατεθειμένος να πληρώσω κάποιες φορές το τίμημα όποιο και αν είναι αυτό για να γευθώ κάτι διαφορετικό από την λογική και τη πεπατημένη....
     
  5. Δε μπορω να μην συμφωνησω αναφορικα με τη λογικη την πεπατημενη και το τιμημα. Φαινεται να σου ταιριαζουν τα οσα λες. Εγω παρα αυτα προτιμω παντα την λογικη. Το μονο πραγμα που βαζω πανω απο αυτην ειναι το ενστικτο.
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Με συγχωρείτε πάρα πολύ δεσποινίς αλλά δεν θυμάμαι να αναρωτήθηκα για το τρόπο που αντιμετωπίζετε τις καταστάσεις της ζωής σας, απεναντίας θυμάμαι πως εσείς θέλατε να μάθετε το πως αντιμετωπίζω εγώ τη ζωή μου και το αν ακολουθώ πάντα τη λογική... Καληνύχτα σας.....
     
  7. Χαίρομαι που αναγνωρίζεις την θέση σου και μιλάς όπως αρμόζει. Φαίνεται σε δίδαξαν καλά, υπάρχουν όμως περιθώρια βελτίωσης. Ο υπέρμετρος εγωισμός σου είναι απλώς μια άμυνα που περιμένει το κατάλληλο άτομο να δει πέρα από αυτή και να εισχωρήσει βαθύτερα. Είσαι ατίθασος, αλλά εγώ περισσότερο προσόν το θεωρώ και λιγότερο ελάττωμα όπως πολλοί πολλάκις έχουν υποδείξει. Μου αρέσει όταν κάποιος μπορεί να μου δώσει μια πληρωμένη απάντηση και εσύ απόψε το κατάφερες. Καλή σου νύχτα  
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    You're brought into this world
    But they say you're born in sin
    Well at least they've given me something
    I didn't have to steal or have to win
    Well, they tell me that I'm wanted
    Yeah I'm a wanted man
    I'm colt in your stable
    I'm what Cain was to Abel
    Madame catch me if you can

     

  9. Challenge accepted
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Aν και πραγματικά έχεις κάποιες ικανότητες αξιοθαύμαστες γιατί κατάφερες να με "διαβάσεις" σαν ανοιχτό βιβλίο, όντως είμαι αυτός που λες ένα υπέρμετρα εγωιστικό κάθαρμα κάποιες με έχουν μπει και μπάσταρδο που προσπαθεί να αμυνθεί με όπλο τον εγωισμό του. Και ναι είμαι ατίθασος αλλά έτσι είμαι, ένα υποτακτικό ον το οποίο όμως δεν είναι διατεθειμένο να υποταχθεί στην οποιαδήποτε.... Δεν είμαι ρομπότ, δεν είμαι φετιχιστής και δεν επέλεξα εγώ αυτό που είμαι.Δεν ξύπνησα ένα πρωί και λέω πάμε να δοκιμάσουμε το Femdom...Ξέρω τι είμαι από πολύ μικρό παιδί και δεν επέλεξα εγώ να είμαι ένα προκλητικό μπάσταρδο κάθαρμα απέναντι στη γυναικεία κυριαρχία. Αυτό μου βγαίνει από μέσα μου από μικρό παιδί... Οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουν αλλάξει στάτους... Εγώ ούτε άλλαξα ούτε θα αλλάξω.... Ίσως αν υπήρχε ένα στάτους του στυλ μπάσταρδος υποτακτικός με αστείρευτο εγωισμό να το διάλεγα γιατί αυτό είμαι αλλά αφού δεν υπάρχει θα αρκεστώ στο υποτακτικός....

    Υ.Γ Μην μπαίνεις στο κόπο να αποδέχεσαι μια πρόκληση που δεν μπορείς να αντεπεξέλθεις... Γίνε 30 απόκτησε εμπειρίες και ίσως τότε να τα πούμε... Αλλιώς αν επιχειρήσεις να ασχοληθείς μαζί μου, δεν χαρίζω τίποτα θα χάσεις και θα δυστυχήσεις.... Παίξε με κανά υ που δεν έχει βούληση όχι με εμένα....
     

  11. Να σαι σιγουρος θα ακολουθησω τη συμβουλη σου! Κατι θα ξερεις παραπανω αφου εισαι κοντα στην ηλικια του πατερα μου!
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Το κακό για εμένα είναι πως με έχεις καταλάβει... Έχεις ανακαλύψει το τρόπο που σκέπτομαι, για αυτό κατάφερες και με διάβασες και είμαι βέβαιος πως ξέρεις ότι χρησιμοποίησα την άμυνα μου απέναντι στην αποδοχή της πρόκλησης σου. Και φυσικά εφόσον ήξερες με ποιο τρόπο σκέφτομαι ήξερες και με ποιον ακριβώς τρόπο θα με χτυπήσεις ώστε να με πονέσεις πραγματικά.... Για αυτό και δεν σου πήρε και τόσο πολύ χρόνο στο να δώσεις μια απάντηση η οποία θα είναι άκρως ενοχλητική και ταπεινωτική σε εμένα... Σε παραδέχομαι.... Όταν οι άλλες πάνε να βρουν τη συμμόρφωση μέσα από τη τιμωρία και τον σωματικό πόνο εσύ πας και γαμάς του υ τον εγκέφαλο.... Well done... Κέρδισες και έχασα...