Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

  2. Σε τιμάει που το παραδέχεσαι. Ευγε.

    Τα τραβαει ο οργανισμος του.  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Η καρδιά έχει ως μοναδική λειτουργία το να αντλεί αίμα. Οποιαδήποτε άλλη της χρήση είναι παντελώς λανθασμένη. Γιατί αν και δεν έχει χείλη , γνωρίζει πως να λέει ψέμματα καλύτερα και από το στόμα
     
  4. Μπορει να πει ψεμματα η καρδια;; Αλλο και τουτο. Δεν το ξερα
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Είδες τι μαθαίνεις κάθε μέρα? Που να δεις πως κοιτάνε οι πατούσες, γερακομάτες σου λέω  
     
  6. Αλλη ιστορια τα πατουσακια. Οπως αλλιωτικη και αυτη των λατρεμενων χεριων.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, άσε να πετάξουμε και καμία ηλιθιότητα Libens γιατί από "βαριές" και φιλοσοφημένες παρεμβάσεις, θα σιχαθείς να τις διαβάζεις από την αφεντομουτσουνάρα μου χαχα. Δεν ξέρω για τα πατουσάκια η τα χέρια, εγώ έχω άλλα κολλήματα, προτιμώ το όλο πακέτο, και μόνο η εμφάνιση η ένα συγκεκριμένο μέρος της ανατομίας, δεν μου λέει τίποτε. Εστιάζω αρκετά και στην κίνηση, την χροιά της φωνής και ιδιαιτέρως στο τι έχει να μου πει ο άλλη, στην "αυθεντικότητα" του, στο πόσο ικανή είναι να μου κρυφτεί
     
  8. Χαχαχαχα σιγουρα εστιαζω σε αλλα πραγματα, αλλα το φετιχ ειναι φετιχ. Δε μπορω να το αλλαξω.
     
  9. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Τα πατουσακια ή η καρδιά. Παλιό γουρουνοοοοο
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Libens ο καθένας με το δικά του. Σε φόρουμ που πραγματεύεται τα φετίχ δεν είμαστε? Γιατί αν μου πεις όχι θα φάω τις ζαρτιέρες μου χαχαχα

    Υ.Γ. ένα από τα φετίχ μου είναι και τα emoticons, θα τα έβαζα μέχρι και στον καφέ χαχαχα
     
  11. Χαχαχαχαχα κρίμα είναι οι καημένες   Έτσι ο καθένας εδώ εκφράζεται ελεύθερα, αν και δεν το κατανοούν όλοι πάντα. Δε μας πειράζει όμως, το χαβά μας εμείς  
     
  12. αρ γιου τοκινγκ του μι ντιαρ??????   Και τα δυο επειδη μπορω!