Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μου άρεσε να είμαι πάντα πρωτοποριακός χαχαχα. Πίστεψε με είναι έκφραση, εκτός και βάλεις μπροστά το tu sei η το lei è κάτι που δεν έκανα εγώ. Αλλά αν θεωρείς ότι σε έθιξα με πρόθεση ( κάτι που σε διαβεβαιώ ότι δεν έγινε ), σου ζητώ συγνώμη και δεν αστειεύομαι. Για εμένα ο σεβασμός είναι κάτι που δεν χωράει διαπραγμάτευση
     
  2. Ναι αν και τωρα μαθαινω την ιταλικη καταλαβαινω πως τοτε θα ηταν υβριστικο. Οχι μην ανησυχεις ειμαι βεβαία οτι δεν ήταν εκ προθεσεως οποτε και δεν θιχτηκα. Ολα καλα mio amico.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Quindi tutto apposto, εγώ την ιταλική την μασουλάω ( σύζυγος Ιταλίδα γαρ ). Ωραία γλώσσα, να δεις που θα την αγαπήσεις. Καμία πρόθεση, hai capito benissimo amica mia     
     
  4. Ε καλα και εγω αμα εβρησκα κανα amoroso italiano μια χαρα θα τα μαθαινα  
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κοίτα, δεν έχουν τίποτε το διαφορετικό. Εγώ έζησα χρόνια εκεί κι έτυχε. Δεν την έψαξα. Αλλά βοηθάει, όπως και οι εφημερίδες και τα καλά λογοτεχνικά βιβλία ( καθώς και οι φιλίες ). Devi esercitarti e portare pazienza, tutto quì. Μια χαρά θα τα μάθεις, εύκολη γλώσσα είναι, αρκεί να το θέλεις  
     
  6. Εμ ασε με αυτο το καθηγητη που εχω τα μισησα ενω τα αγαπουσα τοσο... :/
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τα πάθη όσο και να προσπαθούν να μας τα μαράνουν, να είσαι σίγουρη ότι έχουν τον τρόπο τους να ξαναβγάζουν ανθούς  
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Έχεις δίκιο είναι ότι πιο αληθινό έχουν πει για τον εαυτό μου το τελευταίο τρίμηνο. Καλά να πάθω τα ήθελα και τα έπαθα γενικά... όχι μόνο για τη συγκεκριμένη περίπτωση...
     
  9.  
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    @lexy

    Thanks for the advice....

     
     
  11. atasai

    atasai Regular Member

    Σκέφτομαι ότι δεν θα έπεφτα από τα σύννεφα αν έβλεπα ότι οι ίδιοι άνθρωποι που είναι εδώ μέσα αναζητώντας διαδικτυακή καύλα και παίρνοντας σαφείς απόστάσεις από το "βανίλα" είναι σε κάποιο άλλο σάιτ την ίδια στιγμή να επικροτούν τους ζούγκλες και να σοκάρονται με τους "ανώμαλους".
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Oύτε εγώ θα έπεφτα από τα σύννεφα, το έχω πάθει δύο φορές... Μια πριν φύγω από την Αγγλία που αναζήτησα βοήθεια για να απαλλαγώ από αυτό που είμαι θεωρόντας το άρρωστο και ανώμαλο και δεν με βοήθησε κανείς δηλαδή στην ουσία δεν μπορείς να απαλλαγείς....Έθεσα τον εαυτό μου σε χειμερία νάρκη για το BDSM και τις γυναίκες γενικότερα... Ενδιαφέρον μηδέν. Μετά από 1,5 χρόνο ξύπνησα αναζήτησα πάλι βοήθεια γιατί ξύπνησα φυσικά και δεν τη βρήκα, εδώ δεν τη βρήκα Αγγλία σιγά μην την έβρισκα Ελλάδα και πήρα την απόφαση είτε θα ρίξεις τα στάνταρ σου και θα ψαχτείς Ελλάδα είτε θα γυρίσεις πίσω....

    Οπότε αφού εγώ ανήκω σε αυτή τη κατηγορία που λες δεν πέφτω σίγουρα από τα σύννεφα με τη μόνη διαφορά πως όταν έψαχνα για βοήθεια δεν είχα καμία σχέση με τη κοινότητα εδώ...

    Υ.Γ Τη πιο σωστή κουβέντα την άκουσα προχθές από μια φίλη βανίλλα η οποία όταν της αποκάλυψα τι είμαι γιατί την έχω για πολύ open minded μου είπε το ξέρω ότι είσαι υ φαίνεται και μου είπε πως οκ δεν τρέχει τίποτα είναι κάτι που δεν το επιλέγεις εσύ είναι κάτι που σε επιλέγει από μόνο του....
     
    Last edited by a moderator: 19 Ιουνίου 2014