Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Την άλλη φορά να της γράψεις και τον αριθμό.....
     
  2. Χαχαχαχα Μα εμενα θα ακουσει η Κ σου; Θα ταν προσβολη να της υποδεικνυα ποσες να σου ριξει
     
  3. Εχω ενα ντοπερμαν κατα νου, λες να στο αφησω καμια μερα;
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Έλεος ρε πούστη μου δεν υπάρχει αυτή η τιμωρία που σκέφτηκε.... Γάμησε το άστο αποδεσμεύομαι από μόνος μου...
     
  5. Ποιος ειπε οτι ο τονος και η μουσταρδα δεν κολλανε γευστικα;;; Μιαμ μιαμ!!!  
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αναρωτιέμαι-χωρίς να ήμουν εκεί- αν τα μεγαλύτερα κουτσομπολιά γίνονται στις καφετέριες ή γίνανε χθες στο πάρτι.... Τι κρίμα που δεν ήμουν χθες στο Dungeon να τα ακούω με τα ίδια μου τα αυτάκια και να λιώνω στο γέλιο με αυτά που θα άκουγα...
     

  7. Aαα ναι πιστευω επρεπε να ειμαι και εγω απο μια μερια και να αρχισω να λιωνω επισης. Μονο φοβαμαι θα τους διαταρασσα τη κουβεντα με το χειμαρρωδες γελιο μου, οπως γινεται παντα!
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τι έγινε λέει κάνατε ΜΚΟ στην Ελλάδα για το BDSM ? Άλλο και τούτο πάλι....
     
  9. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον.
     
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Γιατί έγινε πραγματικά; Εγώ στο όνειρο μου το είδα.... Αλήθεια.... Και ξύπνησα γεμάτος χαρά του στυλ κάτσε να μαζέψω καμια 25ρια πακιστανούς να κάνω μια ΜΚΟ αλγολαγνείας....

    Έχουμε και εμείς δικαίωμα στο πόνο !
     
  11. Απεχθανομαι την αποστηθιση.. Δε θα τη χωνεψω ποτε.... ΠΟΤΕΕΕ
     
  12. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    ότι είναι σημαντικο να ξερεις πότε να φευγεις και πότε να αφηνεσαι....