Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μπράβο Γερμανία.... Να ΄σαι καλά κοπέλα μου έτσι να τα φέρνεις χ και να τα παίρνεις στη παράταση....
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μακάρι.....

     
  3. Πόσο περήφανη νιώθω που ο ξάδερφος μου είναι τόσο συνειδητοποιημένο παιδί για τα 15 του χρόνια, πόσο με συγκινεί που μου δίνει εύσημα για αυτό, ότι τον έχουν βοηθήσει οι κουβέντες μας. Ααα ναι... Πολύ περήφανη για σένα αγόρι μου.
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    16 hours to go.... (έχω να μάθω πολλά για τον Ρίτσαρντ ακόμα.... )
     
  5. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

  6. 3ος νομος ο βασιλιας και το αηδονι επεισοδιο 2 ... πρωτον φοβερη υποθεση και δευτερον φοβερο soundtrack... Ανατριχιασα...

     
  7. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Λατρεύω <3
     
  8. Πραγματικα το επεισοδιο ειναι... ανατριχιαστικο... και οχι με την καλη εννοια... αλλα αξιζει...
    Αν λες για το κομματι, madrugada και portishead ηταν τα μονα που ακουγα για 3 μηνες μια εποχη...
     
  9. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Στο τραγούδι αναφερόμουν.
    Τη σειρά δεν την ξέρω η αλήθεια είναι, αλλά μου κάνει κάτι σαν 10η Εντολή  
     
  10. Ναι καπως ετσι   τσιμπα κ αλλο ενα για παρτη σου
     
  11. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Σ'ευχαριστώ  
    Καιρό είχα να το ακούσω... Τι μου θύμισες τώρα..
     
  12. Ασε... Και μενα μου θυμισα... Τσιγαρο και ουισκι... Τις ωρες που δουλευε η μανα μου... Αντε να κοιμηθω τωρα με αυτα που θυμηθηκα...