Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Inexperienced

    Inexperienced Regular Member

    Τι να σου στείλω για να σου φτιάξω τη διάθεση και να κοιμηθείς σαν πουλάκι;  
     
  2. Δεν μπορεις καλο μου να μου το στελεις αυτο που θελω πακετακι
     
  3. #slave21

    #slave21 New Member

    Σκεφτομαι οτι κανονικα δεν θα επρεπε να σκέφτομαι τιποτα.
    Αλλα που τετοια τυχη!!
     
  4. Είχα ανέκαθεν την απορία: Οι δύο που χορεύουν είναι εκ των τριών που λαλούν ή είναι άσχετοι που απλά βρέθηκαν εκεί και είπαν να ρίξουν μιά γυροβολιά...
     
  5. Επιτέλους λίγη ησυχία.. .Το κεφάλι μου καζάνι έγινε σήμερα...
     
  6. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Πως θα γίνει να κοιμηθω μια νύχτα ηρεμα.
    Γρουμφ
     
  7. Δοκίμασες βαλεριάνα;
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    The time is coming....

    Agony,anxiety, trembling and a lot of what if's.....
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Άσχετο αλλά μου ήρθε... Που βρίσκει τα λεφτά κάποιος από φιλαρμονική και αγοράζει stradivarius όταν έχουν 1.5-2 εκατομμύρια και αυτός ζήτημα είναι να βγάζει 50 χιλιάδες το χρόνο;
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Λείπει η γάτα χορεύουν τα ποντίκια...
     
  11. Αυτός ο Μέρφι...Φίλος σου;;;
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Επειδή είχα ρεπό χθες ξύπνησα νομίζοντας ότι είναι Κυριακή αλλά thank God (αυτόν που δεν πιστεύω) είναι Σάββατο!