Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πότε θα στειρώσει κάποιος εκείνη την μητέρα των ηλιθίων? Ούτε κουνέλα να ήτανε...Δεν σταματάει να γεννοβολά...
     
  2. Ψιτ, λίγα με τη μάνα μας λέει ο αδερφός μου  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, εσένα μάνα σου...εμένα σύζυγος...χαχαχα...  
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Να ξαναρχόντουσαν άλλη μια τον Οκτώβριο....

     
  5. ήταν καλοί ε;
    fuck δεν μπόρεσα να πάω
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Περισσότερο απ' όσο περίμενα να ήταν.... Δεν πειράζει θα ξανάρθουν και θα σε πάρω τότε με το ζόρι μαζί....   (αν με αφήσει η Κ μου )
     
  7. Δε θέλει ζόρι!Πες της αμα μας αφήσει θα της σιδερώσουμε ΟΟΟΛΑΑ της τα ρούχα!! Τώρα 30/8 παίζει κάτι καλό να πάρεις την Κ σου να πάτε..
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Ξέρω ανάθεμα το έχω στο πρόγραμμα.... αλλά Εκείνη δεν νομίζω να μπορεί εκείνη την ημέρα να είναι μαζί μου...
     
  9. Θα φοράω μαύρα γυαλιά και καπαρντίνα, θα με αναγνωρίσεις χαχαχα
    Κρίμα που δε μπορεί, μάλλον θα είναι καλά απο οτι τσέκαρα setlist.
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Xaxaxaxaxaxaxaxax και εγώ κίτρινο t-shirt με γκόμενα που κρατάει μαστίγιο και γράφει your pain is my pleasure...  
     
  11. Καλά σε τέτοιες συναυλίες αν πάμε έτσι ντυμένοι την βάψαμε κ οι δύο!
    Εσένα θα βρουν τη ραχοκοκαλιά σου 2 στενά πιο κάτω και εμένα γυμνή σε θέση σταυρού να φοράω μόνο τα γυαλιά  
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Κάτι θα σκαρφιστεί τότε για να με βάλει τιμωρία και να μην πάω... το νιώθω... Της αρέσουν οι anathema και θα τη πληρώσω εγώ.... το ξέρω...