Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και εγώ σ'αγαπάω ρε χαμένο στο πολύ βάθος...Στα Ταρταρα ένα πράγμα χαχαχα και το ξέρω ότι με πειράζεις...Αλλά αν έχει να κάνει με διαμαρτυρία για τον @seduced mind και την @Omikron88 σαν παλιός αναρχοκούμμουνας και πλέον παππούς αναρχοκούμμουνας, δεν θα βάλω ούτε φατσούλες, ούτε θα γράψω σεντόνια...Αλλά θα ετοιμάσω τις μολότοφ, να θυμηθώ τα νιάτα μου χαχαχα        και μετά θα δώσω στεγνά τους δύο φίλτατους Υ στους Κ τους ( γιατί πλέον έγινα κι εγώ μέρος του συστήματος χαχαχα )...Και θα τους δώσω και ιδέες για τιμωρία...Τι σιδέρωμα και μαλθακίες χαχαχα

    Υ.Γ. Βρε @Black Butterfly ...χωρίς τα σεντόνια μου τι θα ήσουν στη γη? Χαχαχχα...              

    Έτσι που μου έρχεται να γράψω νήμα 10000 λέξεων για το spanking των αστακών και να στο αφιερώσω χαχαχα....
     
    Last edited: 14 Αυγούστου 2014
  2. Tenebra Alert!

    (βοβοβοβοήθεια)
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν δεν παίζει Έτσι...Ίσως και να παίζει Αλλιώς χχαχαχα...Βρούτε @Omikron88 που μου έβγαλες τ' όνομα ότι κάνω fatsoula asbuse χαχαχαχα                  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Είναι λίγα τα κριτσίνια σου ( δεν μου αρέσει το ψωμί χαχαχα )...Συναυλίες ε? Θα πω στον Αλλιώς σου να ετοιμάζει τις στοίβες με τα βρώμικα του μποξεράκια για πλύσιμο στα βράχια...χαχαχα
     
  5.  
    Μπορεί στη βιλαρίμπα ακόμη να τρίβουν αλλά εγώ στις συναυλίες ΘΑ ΠΑΩ!
    Ο Αλλιώς και ο Έτσι να πούμε αντιλαμβάνεται την κρισιμότητα της κατάστασης του ''ιπποτακτικού'' επαέ που διψάει για μούσικα!
    Δε θα μου το έκανε αυτό ποτέ!!!!
    (νομίζω)                  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το είπες ορθά, ΝΟΜΙΖΕΙΣ...Μετά στο Βιλαμπάχο οι Κ έχουμε κάνει Solidarnosc για να συνετίζουμε τα ανυπάκουα Υ που θέλουν συναυλιούλες...Και ο Έτσι και ο Άλλιως σαν αρχαιότερο λόγω ηλικίας δυστυχώς για εσένα με ακούνε νιεχ νιεχ ΝΙΕΕΕΕΧΧΧΧΧ ( σατανικότατο γέλιο )

                                  
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Χαχαχαχαχαχαχαχαχα έχετε πλάκα μερικοί Κ αν νομίζετε πως μπορείτε να καταφέρετε να μας στερήσετε αυτό που θέλουμε.... ακόμα να καταλάβετε πως ότι θέλουμε το παίρνουμε χωρίς καν να το επιδιώξουμε;
     
  8. Σε βλέπω δεμμένο στο πλυσταριό να τραγουδάς το ''lost control''
     
  9. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Όχι συναυλία, σε βλέπω ούτε τραγούδια στο youtube να μην μπορείς να ακούσεις. 
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Όχι αν εξαφανιστώ από προσώπου γης....  
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    21 ολόκληρα χρόνια περάσανε από τότε που το πρωτοάκουσα.... Πως περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός.... και μου φαίνεται σαν χθες....

     
  12. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor