Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. danos

    danos Regular Member

    να καθαρίσω ενα καρότο  
    ξέρω οτι πολλούς σας εξιτάρει η λεξη καρότο αλλα ενημερωτικά για να μην παρεξηγηθώ θα πω οτι το τρώω απ το στόμα  
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    ...Έκοψα και εγώ το τσιγάρο στις 31 δεκεμβρίου του '13, στις 23:50 το βράδυ.
    Στις 00:05 του '14 άναψα νέο, γιατί είχα να καπνίσω από περσι.
     
  3. Βία στους δρόμους. Από που προέρχεται άραγε....;
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Από τους αλήτες τους κουκουλοφόρους σαν τον αληταρά τον Ρωμανό που ενώ το κωλόπαιδο δεν είχε καμία ανάγκη για λεφτά, πήγαινε σε ιδιωτικό σχολείο μπορούσε να οδηγάει ότι αυτοκίνητο ήθελε και να λέει μάνα δώσε μου 3 χιλιάρικα να πάω το Σαββατοκύριακο στο Αμστερνταμ για διακοπες, εκείνο το μαλακισμένο ο παλιοαλήτης, είδε το φίλο του να δολοφονείται και επέλεξε μια διαφορετική ζωή, μια ζωή με περισσότερες ελευθερίες, μια ζωή που ο συνάνθρωπος του που δεν τον γνωρίζει καν, να έχει σπίτι να μείνει και να μην του το παίρνει με κατάσχεση η τράπεζα, να έχει ρεύμα για να ζήσει μια μάνα τα παιδιά της κοκ....

    Αυτοί οι αλήτες που αγωνίζονται για ένα καλύτερο αύριο για όλους προκαλούν τα επεισόδια, τις ληστείες στις τράπεζες και όχι στα ψιλικατζίδικα και στα σπίτια,αυτοι... αυτοί.... αυτοί που ενώ φοράνε κουκούλα και παίρνει ένα πολυκατάστημα φωτιά πάνε και σβύνουν τη φωτιά με πυροσβεστήρες ενώ παράλληλα ακούς από την ιδιωτική τηλεόραση και το μεγάλο κανάλι, πως τη φωτιά την έσβυσαν οι εργαζόμενοι. Προσωπικά πρώτη φορά βλέπω εργαζόμενους να σβύνουν φωτιά και να είναι ντυμένοι σαν διαδηλωτές, αλλά δεν πειράζει τυφλή εμπιστοσύνη στο Mega....
     
  5. Είσαι ισοπεδωτικός. Ήθελα να δω εσύ τι θα έκανες εάν 15 χρονών έβλεπες να χάνεται η ζωή του φίλου σου από χέρι μπάτσου και μετά τα ξαναλέμε. Και δεν κατηγορω ουτε επικρινω τις πραξεις του. Και για κοίτα ξανά το μυνημα σου και δες από που προέρχεται η βία. Από εσένα και από εμένα. Και την βλέπεις να ξεδιπλώνεται σε όλη της την μεγαλόπρεπια εκεί έξω.
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Είμαι άκρως ειρωνικός.... Τη βία τη προκαλεί η εξουσία με διάφορους τρόπους. Όταν το μουνί ο μπάτσος πετάει δακρυγόνο και κρότου λάμψης την ώρα που απολαμβάνω το καφέ μου σε ένα πεζόδρομο, λογικό δεν είναι να του πετάξω το καφέ μου, το ποτήρι μου και στο τέλος και τη καρέκλα που κάθομαι;

    Οι αντιεξουσιαστές δεν βγάζουν τυχαία συνθήματα, για πλάκα... Το βία στη βία της εξουσίας ή το όταν οι μπάτσοι σκοτώσουν τα παιδιά σας τότε θα βγείτε από τα κλουβιά σας, δεν βγήκαν για πλάκα....

    Τέλος αυτό το βίντεο το αφιερώνω σε όλους όσους πιστεύουν στις αγαθές προθέσεις της αστυνομίας και των σκυλιών της.... Ναι είναι το γνωστό περίπτερο και παίρνουν το αίμα τους πίσω για το κράξιμο που έφαγαν....

     
    Last edited by a moderator: 7 Δεκεμβρίου 2014
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    θεουλης....

    <div id="fb-root"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_GB/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>
    <div class="fb-post" data-href="" data-width="466"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="">Post</a> by <a href="https://www.facebook.com/dimitris.panopoulos.3">Dimitris Panopoulos</a>.</div></div>
     
  8. aethereal

    aethereal Guest

    εχω κρεμασει στο μπαλκονι μου ενα αστερι
    του ονειρου μου τους μαγους να οδηγει
    κι αυτοι που μεσα μου με κλειδωσαν ποιος ξερει
    μπορει στο ψεμα τους μια βολτα να χουν βγει
     
  9. danos

    danos Regular Member

    τι λες πάλι βρε τσαχπίνικο  
     
  10. aethereal

    aethereal Guest

    σ οποιον αρεσουμε,για τους αλλους δε θα μπορεσουμε
    πως να χωρεσουμε τοσοι ανθρωποι στο κενο..?
    σ οποιον αρεσουμε,για τους αλλους δε θα μπορεσουμε
    πως να συνδεσουμε,περιθωρια κι ουρανο..?
     
     
  11. danos

    danos Regular Member

    και μένα μ αρέσει το ποτό αλλα οχι απο τοσο νωρίς  
     
  12. aethereal

    aethereal Guest

    μην πινεις τοτε τα γραφομενα μου
    μην τυχον και ζαλιζεσαι ηδη
     
    (πικρος βαρυς με 7,5 φουσκαλες)