Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  2. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    το ποσο αργα περνουν οι μερες τελικα....
     
  3. Καλώς τα παιδιά από όξω  
     
  4. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    απο οξω?να ξερες τι μου θυμισες τωρα...
     
  5. Καμιά ατάκα του παλιού "καλού" (κάκιστου πέραν λίγων εξαιρέσεων βασικά) κινηματογράφου προφανώς.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    me at Work.. vs .. me on the weekends

     
     
  7. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    οχι,μια καλη θυμωμενη κυρια σε ενα χωριο που ειχα παι,ηταν στην αυλη και φωναζε προς το σπιτι της,μαλλον στον ανδρα της,"να βγεις απ'οξω να με τα πεις αυτα,ακουεις?αποξω τολμα!!!¨
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    σας παρακαλω δε θα θελα (να ξερασω) εφαγα μουσακα σημερα και προτιμω να παραμεινει στο στομαχι μου..

    ΥΓ. δεν αναφερομαι σε καποιο ατομο απο τα παραπανω
     
  9. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    το ποσο πολυ τρεμουν την μοναξια καποιοι φωτεινοι παντογνωστες του συμπαντος.....κριτες των παντων και καταδικασμενοι σε καταναλωση εμπορευματος αποκλειστικα την περιοδο των εκπτωσεων....
    καμια εκπτωση και ας μεινεις χωρις εμπορευμα εστω με καθαρη ψυχη
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν είμαι εγώ νούμερο οι άλλοι είναι σοβαροί.
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ξανα διάβαζα μια ιστορία που είχαμε ξεκινήσει να γράφουμε με την -τοτε- κολλητη μου στα 14 μας και εχω σκασει να γελαω με το ποσο κοριτσακια ημασταν... τα βλεπαμε πολυ πιο περιπλοκα τα πραγματα....