Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ειδα οτι ενας λυκος περιπου 4 μηνων πρεπει να ταν ερχοταν κοντα μου διστακτικα, και εγω τον χαιδεψα και σιγα σιγα κοιτωντας το στα ματια τον πηρα αγκαλια μου... προσπαθησα να τον δωσω σε αλλα ατομα γυρω μου για να δουν τι γλυκος και ησυχος που ειναι μα οι υπολοιποι τον φοβοντουσαν.
    ο λυκος κουρνιαζε στην αγκαλια μου και τον χαιδευα, ενιωθα πολυ προστατευτικα απεναντι μου.
    Ηταν δικος μου και ενιωθα χαρουμενη που δεν πηγαινε αλλου παρα εμενε σε μενα και με εμπιστευοταν τοσο ωστε να καθεται στην αγκαλια μου (τον κρατουσα οπως κρατας ενα παιδι αγκαλια). Ηταν σαν να με επελεξε κατα καποιον τροπο .
     
  2. η ερμηνια αγαπητη μου ειναι πολυ πολυ απλη ......στο υποσυνηδητο σου εχεις αναγκη να προστατευεις καποιο μικρο παιδι....χμ χμ ειναι ωρα να βρεις ενα καλο παλικαρι και να κανεις φαμιλια...... αυτο λεει η πυθια .....ο λυκος και το κουφο μου το αυτι.....  
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ο λυκος ειναι δυναμη αγαπητη πυθια, επισης απεχθανομαι τα παιδια :Ρ λαθος δαφνες μασας  
     
  4. εμενα με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω... 1 δυναμη ειναι η αρκουδα....   2 κακος τα απεχθανεσε τα παιδια ειναι η προεκταση της αιωνιας νιοτης μας... 3 δεν μασαω δαφνες μονο ταραμα ενεκα που αρχισε και η σαρακοστη....     
    YΓ γλυκιτατη και συμπαθεστατη να εχεις μια ομορφη καλη και χαρουμενη μερα.... 
     
  5. Μην δίνεις λατρεία και αλήθεια σε κάποιον που δεν εκτιμάει τίποτα από τα δύο.
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Καλό το παραμύθι σου αλλά Δεν εχει δράκο
     
  7. Μα πόσο τετράγωνη λογική...
    θα τη θέσω ως πολύγωνη λογική βρίσκει παντού...
    οι υπόλοιποι τι φταίμε???
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Σκέφτομαι έντονα να κάνω piercing στη γλώσσα το τελευταίο διαστημα.
     
  9. θελω να φαω κοκορετσι...!!!!!!!!
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Κι άνοιξαν οι πύλες της κολάσεως.
    Αυτό ηταν
     
  11. με το κοκορετσι ανοιξαν.......???? δεν ξανατρωω ποτε ποτε ποτε......    
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Μεγάλη κουβέντα είπες τώρα....πόση από την ζωή μας πήγε στράφι!!! Απ΄την άλλη η αλήθεια δεν είναι απαραίτητο να εκτιμάται...Ούτως ή άλλως στέκει μόνη της....