Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Τι είπες τώρα; Μόλις διαχώρισες τον άνθρωπο από τον επιστήμονα ή τον ηλεκτρονικό υπολογιστή...
    Θα την υιοθετήσω ως την σκέψη της ημέρας...καλημέρα!!!
     
  2. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Ο ήχος τους με παραπέμπει είτε όταν κατέβαινα χιονισμένες πλαγιές με ski/snowboard είτε καλοκαίρια σε παραλίες...
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    O επιστήμονας διεγείρεται έντονα από το συναίσθημα της πίστης. Αν δεν υπήρχε πίστη δεν θα προέβαινε στο αποτέλεσμα. Ένας από τους μεγαλύτερους επιστήμονες που υπήρξε ποτέ και εμείς τον αποκαλούμε "πατέρα της μικροβιολογίας" είχε δεχθεί έντονο χλευασμό επειδή πίστευε ότι ο μεγάλος αριθμός θανάτων στις επεμβάσεις, ήταν αιτία της μη λήψης αντισηπτικών μέτρων. Το όνομα του Louis Pasteur.
     
    Last edited by a moderator: 13 Μαρτίου 2015
  4. brenda

    brenda FU very much

     
    Τάδε έφη Σιμόπουλος...δεν απαντάται στο fb, και οι θεωρίες του, αν και είναι δωρέαν, σε ηλεκτρονική μορφή, έχουν 50 downloads.... 
     
  5. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Πόσο μάλλον όταν επηρρεάζει και το πείραμά του και μόνο ως παρατηρητής (λέγε με Κβαντομηχανική...)
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Γνωρίζεις τον Σιμόπουλο; Τον σεβασμό μου.... Αν δεν έχει μία ιστοσελίδα αίματα, κώλους και βυζιά τα downloads που θα παρουσιάζονται αυτόν τον αριθμό θα φτάνουν....

    Αλλά μην με διακόπτεις τώρα διαβάζω τις πολιτικές αναλύσεις μιας προντολμά η οποία αν το προσπαθήσει λίγο ακόμα θα με πείσει στο τέλος ότι μπορούμε να τη βγάλουμε και με δραχμές ακόμα. Εγώ σίγουρα και θα κερδίσω από αυτό, για εκείνη δεν ξέρω μόνο....
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μάλιστα και τώρα που διάβασα την πολιτική και οικονομική της ανάλυση θέλω να της πω κάτι που σίγουρα δεν γνωρίζει. Αγαπητή προντολμά το 80% των φαρμακευτικών σκευασμάτων που υπάρχουν στο πλανήτη μας προέρχονται από τα φυτά και τα φυτά αυτά βρίσκονται στο εξωτερικό. Υποθέτω πως είσαι διατεθειμένη να εξάγεις το κωλαράκι σου και να ξεχάσεις τα περι κυριαρχίας για το καλό της Ελληνικής ανθρωπότητας. Άλλωστε εσύ ισχυρίζεσαι πως μπορούμε να αντεπεξέλθουμε και με δραχμές.

    Τη βαζελίνη γλυκιά μου προντολμά θα τη συνθέσω ο ίδιος και θα της δώσω ότι άρωμα επιθυμείς.... για να μην σε στείλουμε ξυπόλυτη στα αγκάθια....
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    με ικανοποιεί όταν το σώμα μου ξυπνάει και θυμάται τις παλιές καλές του συνήθειες...
      ένα από τα κομμάτια που ταιριάζει τέλεια και για pole dancing και για σύγχρονο χορό...
    (τι πουτάνα είμαι που θυμήθηκα τη χορογραφία μετά από 3 χρόνια, μόνο το σύγχρονο βέβαια δε κάναμε pole dancing τότε )
     
    Last edited: 14 Μαρτίου 2015
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν έρχεται και η 26η Μαρτίου να δούμε άσπρη μέρα.... Life sucks  
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Cheat meal as a reward... μπουγάτσα στον Γιαννη
     
  11. Σάββας ρε ποιος Γιάννης
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Στο Σαλόνικα τρως μπουγάτσα στον Γιάννη... Αθήνα στο Σερραϊκό και εδώ που είμαι πουθενά....