Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Τι είπες τώρα? Από τις πιο σοφές κουβέντες που έχει πει άνδρας ever.....
    Πες μου ότι είναι δική σου και θα πάρω πίσω ότι κακία κι αν έχω σκεφτεί για σένα.... 
    (Μολόγα το, κάπου το διάβασες, θα σε γκουγκλάρω, να ξες...  )
    Paired with my utmost respect... 
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ποσο γαιδουρια ειναι ορισμενοι.σεβασμος μηδεν.κρυβονται πισω απο μια οθονη και νομιζουνοτι μπορουν να κανουν οτι θελουνενα εχω να πω μονο ντφοπη!!!!!
     
  4. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εάν είσαι "γαϊδούρι" αγαπητέ,είσαι παντού!
    Ούτε οθόνες σε σώζουν,ούτε τίποτα.Είναι θέμα χαρακτήρος!
     
  5. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Δε χρειάζεται να ομολογήσω κάτι. Απλά "είδα" ένα είδος εφαρμογής Θεωρίας Συστημάτων σε απλές καθημερινές προστριβές και κινήσεις που μπορεί να έχουμε κάνει. Η ορολογία υπάρχει επίσης στις Ψυχολογικές Επιχειρήσεις (PsyOps) όπου εάν θελήσω να εφαρμόσω ένα καταπιεστικό οικονομικό/νομικό/πολιτικό/στρατιωτικό σύστημα σε μία κοινωνία, έχω πάντα "βαλβίδες αποσυμπίεσης" όπως το ποδόσφαιρο ή δημοσιογράφους που ομιλούν εναντίον του συστήματος που θέλω να επιβάλλω αλλά είναι εγγεγραμμένοι στο δικό μου στρατό. Το εφαρμόζω και σε προσωπικό επίπεδο όταν στεναχωριέμαι πολύ/καταπιέζομαι π.χ. αλλάζω κούρεμα, καινούργια ρούχα ή παπούτσια, πολύ γυμναστική, ταινίες, μία καινούργια γνωριμία, ένα καινούργιο βιβλίο...
     
  6. libra

    libra Regular Member

    Το γαρ πολυ του ερωτος γεννα παραφροσυνη..
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Πολύ ενδιαφέρον απόγευμα, οι αντιδράσεις του ήταν απίθανες... το διασκέδασα πολύ...
    είχε καυλώσει κάθε κύτταρο του κορμιού του, πάρα αυτά απλώς κάθισε και παρακολουθούσε τα τεκτενόμενα...
    ήξερε μετά πως θα έπρεπε να γυρίσει στη δικιά του που δεν θα του καθόταν, κάθισε όμως και βασανίστηκε αξιοπρεπώς...
     
  9. Όλοι ζώα είμαστε, έχεις την εντύπωση ότι διαφέρουμε? Την ίδια αξία έχουμε όλοι. Μπράβο στην γιαγιά και σε όσους αντέδρασαν.
     
  10. Ο Αγαμέμνων κοινωνιολόγος... ναι εδώ γελάμε!
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Σκέφτομαι ότι καμιά φορά η αδιαφορία εκλαμβανεται ως αδυναμία. Από την άλλη ο σοφός σιωπά, ο ηλιθιος επιμένει...
     
  12. Tώρα και σε "συσκευασία" φιλόσοφου.