Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σκέφτομαι ότι γουστάρω τρελά, που με την @Ana Steel συμφωνήσαμε να έχουμε το ίδιο avatar χαχαχα... 
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Και εγώ!!Ιδέες που έχω μες την νύχτα, όμως;; Αν σας μπερδεύει πείτε να το αλλάξουμε αλλά παραδεχτείτε οτι έχουν πλάκα οι παππούδες του Mapet Show!!
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Προσωπικά θα χαίρομαι να τα βλέπω τα συγκεκριμένα avatar, το συγκεκριμένο δίδυμο και ο Statler ειδικά μου θυμίζουν μια μεγάλη μου αδυναμία..  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θα τα κρατήσουμε μέχρι να μας γυρίσει το κλαπέτο και να τ' αλλάξουμε...Βασικά εγώ λατρεύω τον Animal...Θεός χαχαχα

     

    Αφιερωμένο χαχαχα...

     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Nα μάθετε στη ζωή σας να πέφτετε με ψηλά το κεφάλι...
     
  6. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    πριν φορτώσει το βίντεο που ανέβασες, με το που είδα τον Animal μου ήρθε στο μυαλό η Rita Moreno να τον μπινελικώνει...   ένα από τα δικά μου αγαπημένα:
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ...... ακόμη κι αν πέσεις μες στη μέση στα Λαδάδικα και σε κοιτάνε όλοι...
    Ειδικά εκεί  
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ τρελαίνομαι και για τον Σουηδό μάγειρα χαχααχα...   

    Υ.Γ. Έχω όλα τα επεισόδια σε εξωτερικό σκληρό δίσκο...Άρρωστος χαχαχα   
     
  9. Elune

    Elune Priceless

  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Elune ... Muppet Rulesssssssssssssss xaxaxa...Γαμάτο...ειδικά όταν η Miss Piggy βουδουσούμιαζε τον Kermitt χαχαχα    

    Υ.Γ. Κι εσύ που παλεύεις την τρελόγκα σου είσαι Μάστορας χαχαχα   
     
  11. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    αν τα έχεις βρει μέσω ίντερνετ και μπορείς να μου δώσεις τα φώτα σου, θα με υποχρέωνες.. τα θέλω κι εγώ χεχε..  
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τα κατέβασα με torrent...Θα βρω το link και αύριο θα στο στείλω...