Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και το άπαιχτο με τους αστακούς και καληνυχτίζω αχαχαχα   

     
  2. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Ωωωωω σας μερσώ..!! Και κάπου εδώ σας καληνυχτώ κιόλας..  
     
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το παρήγορο αγαπητέ @Wolverine είναι σε τέτοιες περιπτώσεις να έχουμε φίλους-αδελφούς που θα μοιραστείς το πρόβλημα σου μαζί τους θα σε καταλάβουν και θα σου δώσουν την απαραίτητη δύναμη να προχωρήσεις εμπρός.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αυτό είναι ένα πόστ θρίλερ:

                         
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    @Elune παρε μια αποφαση φιλε..
     
  7. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Οι νέες γενιές έχουνε κάνει τα απλά, δύσκολα. Δίχως λόγο παρά μόνο για την τροφοδότηση του εγωϊσμού τους. Σε ευχαριστώ για την καταχώρησή σου. Το εκτιμώ...
     
  8. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Υπάρχει Μοίρα, απλά είμαστε σε ένα χαμηλό θνητό επίπεδο που δε μπορούμε να νοήσουμε τους Νόμους της Ουράνιας Σφαίρας. Τίποτα παραπάνω. Αλλά όπως είχε πει και ένας παλιός και καλός φίλος "Δημήτριε...μην ξεχάσεις ένα πράγμα ποτέ στη ζωή σου...ό,τι και εάν κάνεις...Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙΣ...ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΚΟ...θα σου επιστραφεί πίσω ΜΕ ΤΟΚΟ...έτσι λειτουργεί ο Αόρατος Κόσμος...απλά τα ζώα δεν το αντιλαμβάνονται...". Σε ευχαριστώ που απάντησες...
     
  9. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Ευτυχώς υπήρξαν και υπάρχουν σταθερά τέτοια άτομα στη ζωή μου όπου και με βοηθούν στο να ξεπεράσω αυτήν την προδοσία. Και ήδη αυτά τα άτομα στάθηκαν και στέκονται δίπλα μου και τους ευχαριστώ για αυτό. Σε ευχαριστώ για το μήνυμά σου...
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σκέφτομαι ότι μόνο εκείνοι που έχουν καθαρή την συνείδηση τους αναρωτιούνται...
    Εκείνοι που έχουν λερωμένη την φωλιά τους, "αναρωτιούνται"...αλλά ξέρουν καλά το γιατί κάποιων πραγμάτων...
    Και σε αντίθεση με εκείνα που θα τους βόλευε να πιστεύουν...
    Κάποιοι είναι άντρες, όχι επειδή έχουν μόνο αρχίδια η φορούν παντελόνια...
    Και όταν έρχεται η ώρα που αυτοί οι τελευταίοι θεωρούν σωστή...
    Ξεκαθαρίζουν αντρίκια...Κοιτώντας εκείνους που πρέπει μες στα μάτια...
    Και δεν τους χαρίζουν τίποτε...

    Θα έρθει η ώρα κάποιων να πάρουν δώρο το ξεκαθάρισμα μου κοιτώντας με στα μάτια...
    Αν αντέξουν να με κοιτάξουν...
    Δεν είμαστε όλοι ίδιοι...
    Κάποιοι μας τα πισώπλατα δεν τα γνωρίζουμε...
    Άλλο, αν ξέρουμε πως να τ' αποφεύγουμε...

    Υ.Γ. Το "έξυπνο" πουλί από την μύτη πιάνεται...
    Και η μεγαλύτερη του ηλιθιότητα, είναι η αλαζονεία του και ότι νομίζει ότι όλοι οι άλλοι είναι ηλίθιοι...
    Live and let live είναι το μότο μου...
    Αρκεί να μην μου πατήσουν τον κάλο μέχρι αηδίας...
    Εκεί γίνομαι απίθανος μπάσταρδος...
    Αλλά και τότε "πηδάω" με την μούρη μου δίχως κουκούλα...
    Μπάσταρδος ναι...ανθρωπάκι ποτέ... 
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Oooohhhh yes darling, I know what you mean.... 
    Σιγά μην χαλάσεις την υπέροχη κι ανεπανάληπτη ζαχαρένια σου για να ζαλίσεις τα μέζεά σου με δαύτους....  
    By the way, σου είπα τελευταία ότι σε λατρεύω?  
    So live, and let others pose on their soooooooooooooo marvellous bdsm life!!! 
     
  12. brenda

    brenda FU very much

     
    'Αντε, να μην πω και τα 7, αλλά 5-6 στο τσεπάκι...ως γνωστόν πρώτο τραπέζι κόλαση θα πηγαίναμε...-αν υπήρχε-(αυτό που πάντα στα καλύτερα είμαστε πολύ το γουστάρω...)