Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Καλομελέτα κι έρχεται και το κλάμα, ταχαμουδηθενανάλγητο αγόρι.... 
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Καλά οτι μπορεί να κλάψω ίσως και να κλάψω.... στο γέλιο.... αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πωπωπω υπερπαραγωγή.... Η ανείπωτη ήττα της Δομινάτριχης Qυρίας...
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    βλαμμένο, θα κλαις και θα φωνάζεις κι εγώ θα το απολαμβάνω κι ας μην το χα σκοπό...ιταμό σκουλίκι....θα σε λιώσω....   
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μακάρι από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί.... άντε να δούμε και εσένα... θα το πουλήσουμε το βίντεο στο νετ μετά τι θα το κάνουμε; Θα είναι hardcore να βγάλουμε τη μεζονέτα...
     
  5. Όταν η θεία της είδε Θε(ι)οχάρης  
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    και θα πίνουμε καντσάντσες στην βεράντα ενώ τα υποταχτικά θα καθαρίζουν τον κήπο, εσύ θα είσαι το enfant gatee μου, θα ξεκουράζεσαι επαρκώς.... 
    Εγώ για το καλό του τα λέω Σείριε, μη νομίζεις, όλα αυτά έχουν εχπαιδευτικό χαραχτήρα....  Και αποδέχομαι το Θεία, αλλά μακράν εμού οι Θεοχάρηδες του κόσμου τούτου... 
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Α κοίτα την, αυτή ψήνεται κανονικά, τη τρώει ο κώλος της... θα χάσεις.... είναι η δεύτερη φορά που βάζω αυτό το στοίχημα τη πρώτη η άλλη δεν με ξανακοίταξε στα μάτια ποτέ ξανά... τελείωσε μετά, πέρναγε από δίπλα μου με κατεβασμένο κεφάλι.... θα κλαις... στο λέω...
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Είσαι φιλαράκι μου εσύ και σε λατρεύω δεν θέλω να σε βλέπω να μου καθαρίζεις το σπίτι, θα ματώνει η καρδιά μου κάθε πρωί...
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    u talking to me?  
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Στα λεφτά του όχι! Με υπερτριπλάσια ναι βρίσκω πολλά, αλλά τι να το κάνω… Αυτό το aussie είναι σχετικά καλή περίπτωση πάντως, αν και δεν με κέρδισε  
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Τα χουμε ξαναπεί αυτά, κλαίμε μόνο με ωραίες μελό ταινίες...πέραν τούτου ουδέν.... 
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τρελή μου Δομινάτριχη εσύ..