Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    +Δεύτε λάβετε σώς+
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    ΘΕΛΩ ΑΝΟΙΞΗ ΤΩΡΑ!!
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  3. ΑΜΗΝ
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εντάξει, τα ξαναλέμε τον επόμενο Νοέμβριο...
    Εγώ την άνοιξη και το καλοκαίρι τα σιχαίνομαι...
     
  5. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ούτε εμένα είναι το καλύτερο μου, αλλά Πάσχα με 10 μποφόρ, και χιονόνερο δεν θέλω... Λιγάκι άνοιξη παρακαλώ!
    Υ. Γ. @Tenebra_Silente :Εμείς την ημέρα, και τον καιρό, τα φτιάχνουμε όπως θέλουμε... Αν ήσουν εδώ, δεν θα μ'ενδιέφερε τι καιρό κάνει!!
     
  6. Το καλοκαίρι της Αθήνας είναι πραγματική Κόλαση
     
  7. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    @Seirios_79, εγώ δεν είμαι Αθήνα αλλά σε ένα ωραιότατο νησί... Και καλοκαίρι είναι υπέροχα!
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Που να δεις το καλοκαίρι στο Μιλάνο...Έχει περισσότερο νέφος και από την Αθήνα...
    Βρε αν εξαιρέσεις την θάλασσα και τ' οφθαλμόλουτρο, το καλοκαίρι είναι αηδία...
    Για τα δικά μου γούστα φθινόπωρο, χειμώνας, βροχή, ομίχλη, χιόνι...
    Παράδεισος χαχαχα...
     
  9. Να κάνουμε υπομονή προβλέπεται να βαρέσει κάτι 40άρια φέτος που θα στενάξουμε.
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην λες τέτοια γιατί τον Αύγουστο επιστρέφω...Με βλέπω να μένω Ιταλία στο τέλος...Έχω φίλους στο βουνό, πάνω από 25 βαθμούς την ημέρα εκεί δεν πάει...
    Αν χρειαστείς "πολιτικό άσυλο" πες το μου να μην φύγω και να σε περιμένω εκεί χαχαχα... 
     
  11. Μια στέπα μια στέπα χαχαχα
     
  12. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Επίσης έχεις και εμένα στο νησί...