Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Που θα κάνει ζέστη κι εκεί...Η ιδέα είναι να έρθω κάποιες μέρες να σε βρω ψυχή μου...Αλλά ας φτάσουμε μέχρι το καλοκαίρι...Ας είμαστε ακόμη ζωντανοί χαχαχα...
    Και όπως λένε

    Όταν ο άνθρωπος κάνει προγράμματα, ο θεός γελάει...

     
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, είσαι εντελώς διεστραμμένος χαχαχα   
     
  3. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ας είμαστε.... Και όλα τα υπόλοιπα θα τα βρούμε στην πορεία!!
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σωστή η "παίχτρια"...Γι' αυτό σε πάω με τα χίλια...Επειδή το σκέφτεσαι σαν κι εμένα...Και αυτό...
    Επειδή δεν γουστάρεις τα πολλά λόγια... 
     
  5. Το ΄χω αυτό.
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Όχι καλέ, δεν νομίζω, εγώ είμαι ένας από τους/τις λίγους/ες που το κατάλαβαν...
    Το κρύβεις πολύ καλά... 
     
  7. Μάλλον, όταν ο άνθρωπος κάνει προγράμματα για το πόσο και πότε να βάλει το air condition... ο Θεός γελάει με το μπουγιουρντί που θα του 'ρθει (Σαδίσταρος ολκής γαρ)
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχαχα, θα έλεγα ότι είσαι Θεός...Αλλά φοβάμαι ότι θα περιμένεις να καλοκαιριάσει για να με shibarιάσεις με τους λογαριασμούς της ΔΕΗ χαχαχα...
     
  9. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Λόγια λένε αυτοί που δεν έχουν κάτι άλλο εκτός από τυχαίες λέξεις στην σειρά.
    Αυτοί που έχουν σκοπό για πράξεις δεν έχουν "άχρηστα" λόγια. Αφήνουν τις πράξεις να μιλήσουν καλύτερα!  
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ακριβώς...Ας κρατήσουμε τους σκοπούς λοιπόν...