Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ζητείται άτομο να ασχολείται με το προφίλ μου τις ώρες που δεν μπορώ εγώ. Να απαντάει στα ‪#‎inbox του φαν κλάμπ μου, να γράφει τα στάτα που θα του υπαγορεύω, να σχολιάζει και να συντονίζει τη συζήτηση για να μην γίνεται της τρελής καθώς επίσης να μπαίνει τακτικά στο cafeland και marketland για να μη μου χαλάσουν τα προϊόντα που πουλάω. Από τότε που έγινα φάμους, μπαίνω εδώ μέσα και πανικοβάλλομαι γιατι δεν έχω χρόνο να απαντήσω. Μόνο σοβαρές προτάσεις παρακαλώ.
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Όταν μία γυναίκα είναι 1,80 και φοράει 20ποντες γόβες και φτάνει τα 2 μέτρα ποιον άνδρα θεωρεί ψηλό;
     
  3. brenda

    brenda FU very much

  4. de7

    de7 s

    Έχω νεύρα! Θέλω ή να δείρω κάποιον ή κάποιος να με δείρει.
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    εγώ όταν έχω νεύρα, μόνο να δείρω θέλω, όταν είμαι coοl, θέλω να με δέρνουν....αλλά αν επιμένεις, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα.... 
     
  6. Lacrima

    Lacrima Regular Member

    Είναι πρόσκληση αυτό τώρα;  
     
  7. de7

    de7 s

    Κραυγή
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    εισακούεται, μη νομίζεις, all u have to do, is ask 4 it!!!! 
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Ξέσπασε, σε αυτόν.  
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Τι μου θύμισες τώρα να ξερες...Είμαστε στο νοσοκομείο, μετά από μία βλακώδη απόπειρα αυτοκτονίας που είχε κάνει ο κολλητός μου....Οι καταπληκτικοί γιατροί του νοσοκομείου αποφασίζουν να τον βάλουν στο κλουβί των φυλακισμένων γιατί ήταν κάπως περίεργη η κατάστασή του, μαζί με έναν υπόδικο ασθενή και εμένα που αρνήθηκα να τον αφήσω μόνο του....όταν συνήλθε λοιπόν το βλαμμένο, ανεβοκατέβαινε στα κάγκελα του κλουβιού σαν την Τσίτα, ζητούσε παραμάνες για να ανοίξει την κλειδαριά (έβλεπε πολύ prison break την εποχή εκείνη....) και αφού φρίκαρε με τον εγκλεισμό, άρχισε να ωρύεται, λέγοντας ''Θέλω να δείρω κάποιον''....
    Του λέω εγώ, ''Δείρε εμένα...'', μου απάντησε ότι αυτό δεν γίνεται και τότε του είπε μία φίλη που ήταν έξω από τα κάγκελα ''Δείρε αυτόν'', δείχνοντας τον υπόδικο....
    Τότε το ανθρωπάκι, πήρε το σεντονάκι του και το τράβηξε πάνω του φοβισμένος, καλύπτοντας και το πρόσωπό του....
    Το κλουβί με τις τρελές λοιπόν, εγώ το χω ζήσει κι εσύ μου το θύμισες...  (ελπίζω να σου περάσει πάντως....αν δεν σου περάσει, εδώ είμαστε εμείς.... )
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

  12. de7

    de7 s

    Ευχαριστώ για το support @brenda, @Lacrima, @Madeleine Rk !!!

    Δεν με βλέπω να συνέρχομαι πάντως...