Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η σουρλουλού προτιμά τη σκωταριά.
    @lexy ετοιμάσου για breath play  
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    Άλλη μια διασκεδαστική βραδιά!
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Παραπο(ρ)νιάρα.
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    αυτο που μεσα σε τεσσερις μερες απο την εγγραφη τους δηλωνουν υπο εκπαιδευση μερικες, δε θα το καταλαβω!
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Versace fresh το νέο μου απόκτημα.... Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα στα αρσενικά είναι ότι πρέπει για το καλοκαίρι... οι περισσότερες θα τη γουστάρουν...
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Πρεπει να σταματησω να χτυπάω σήμερα!
    Ευτυχώς που ναι ποντιακό το κεφάλι μου κι αντέχει
    #ouch
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Xρόνια μου πολλά...
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν μου κάνει εντύπωση, είναι γεγονός πλέον.
     
  10. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Κάθε τέτοια εποχή σκάγανε τα λαχανί πουλιά από τον ουρανό κουβαλώντας τις λευκές φυλές του βορρά.
    Διψασμένοι οι ηλιοκαμενοι, διψασμένοι και οι λευκοί, ο καθένας βέβαια για άλλο λόγο. Διψασμένοι όμως.

    ..περασμένα μεγαλεία..

     
     
  11. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Οτι ο μαγκας ειχε δικιο για καποια πραγματα που μου ειπε. Και τον ειχα παρει για μεγαλο μαλακα. Εκει που δεν το περιμενα εκανα ενα ωραιο φιλαρακι εδω περα. Κριμα που εγκατελειψε. Αλλα θα τα πουμε απο κοντα συντομα. Ψιτ, μπαρμπα, τελικα η δικια μου τον Ιουνιο μπορει να παρει αδεια. Και αφου εσυ δεν γυριζεις Ελλαδα, ειχες υποσχεθει να παμε τετραδα η Βενετια η Ρωμη. Δεν ξερω αν διαβαζεις εστω και απ' εξω γιατι εισαι και δυσευρετος το κερατο σου. Αν δεις αυτα που σου γραφω εδω. Κανονισε το προγραμμα σου και μεσα στην εβδομαδα επικοινωνουμε τηλεφωνικως. Την κοπαναω κι εγω απο εδω. Να περνας καλα ρε φιλε. Το μουτρο που λες κι εσυ
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γελάει ο κόσμος.