Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ότι δεν φανταζόμουν πότε πως θα μου έλειπε από το φόρουμ ο Wolverine και η ευγένεια που τον χαρακτήριζε... Και η σκέψη ότι μπορεί και να τον έχω αδικήσει...
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το θέμα δεν είναι να μην κάνουμε λάθη,το θέμα είναι πως επανορθώνουμε.
    Μήπως έπρεπε να το βάλω στα αποφθέγματα αυτό;;  
     
  3. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Όλα σε αυτή την ζωή μπορούν να αλλάξουν... Τα λάθη, τα πάθη, οι καταστάσεις... Αρκεί να θελήσουμε να κάνουμε το βήμα στο δρόμο της αλλαγής!
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    κλαιω αχαχαχαχαχα

     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

       
     
  6. Και στο είπα Mad, δεν έπεσες στα βαθιά του Έρωτος κανενός (διπλοπαντρεμένου) γεροτρακατράκα και αφηνίασαν οι "προστάτες" της ορθοδοξίας (δηλαδή τα πουλέν)

     
     
  7. libra

    libra Regular Member

    Ποιος περιμενε να κυβερνουν οι αριστεροι με τους φασιστες! Αθανατη Ελλαδα ολο εκπληξεις εισαι!
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Στιγμες στο μπανιο....

    την πρωτη φορα που εχυσα σημερα ... ηταν για μενα.ενας γλυκος, παθιασμενος και ανελεητος οργασμος, ακολουθουμενος απο ενα απροσμενο squirting, σχεδον ταυτοχρονα.
    η επομενη... ηταν δικια σου...
    φλογερη οπως εσυ...
    σκεφτομουν τα υγρα, καστανα, σαν λιωμενη σοκολατα ματια σου, καρφωμενα στα δικα μου
    με τα χερια μου μεσα στα μαλλια σου
    να σε κραταω εκει, να εχεις κλειδωσει απο κατω μου.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ήθελα να ’ξερα γιατί οι άνθρωποι θέλουν να σε ξενερώσουν όταν βλέπουν πως είσαι ευτυχισμένος.
    Και γίνονται ξαφνικά προφήτες, συμβουλάτορες, προφεσόροι...
    Για το καλό σου, θα μου πεις.
    Για να σε προστατέψουν.
    Μπορεί.
    Αλλά εγώ δεν θέλω.
    Επιθυμώ να ζήσω αυτό που ζω χωρίς να βάζω συρματοπλέγματα στην καρδιά μου.
    Έχω δώσει παραγγελιά και χορεύω.
    Έχω πληρώσει τα όργανα με το παραπάνω.
    Σε κανέναν δεν πέφτει λόγος.


     
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Την @Black Butterfly με τα εσώρουχα της στα πόδια μου, να με ταίζει... όλη την πίτσα σπέσιαλ

             

    (χιούμορ κάνω)
     
  11. Κρίμα τόση ενέργεια να διοχετεύεται σε λάθος κατεύθυνση..
     
  12. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Σκέφτομαι ότι θα έπρεπε να ζητήσω αύξηση, μα ήδη παίρνω ένα βασικό μισθό παραπάνω απο όσα αξίζει η δουλειά μου